Grožio formulė pagal Valdą Bičkutę: mėgstamiausias sportas – šokiai!

Valda Bičkutė / Naglio Bieranco nuotr.
Šaltinis: „Žmonės“
AA

„Svarbiausia – vidinė ramybė ir džiaugsmas širdyje, tai – grožio šaltinis, geresnis už bet kokią kosmetiką, o geriausias grožio ritualas – knygų skaitymas!“ – įsitikinusi aktorė Valda BIČKUTĖ (37).

Mityba. Mano dieta – „no gluten“: nuo glitimo, deja, labai skauda skrandį, bet kartais neatsilaikau, nors ir žinau, kuo sumokėsiu už tą bandelę. Skaniausias man augalinis maistas – dažniausiai gaminuosi vegetariškus, netgi veganiškus valgius. Bet nesu vegetarė visu šimtu procentų – savęs neriboju: daug gastroliuojame su spektakliais, tuomet nesuku galvos – netyčia ir dešrainis mano racione gali atsirasti. Maistą renkuosi intuityviai. Įsiklausymas į organizmą pasiteisino: penkiolika metų vaidinu pjesėje „Madagaskaras“ su tuo pačiu premjeriniu kostiumu, taisyti jo nė karto neteko!

Valda Bičkutė / Naglio Bieranco nuotr.
Valda Bičkutė / Naglio Bieranco nuotr.

Sportas. Mėgstamiausias sportas – šokiai! Būtų galima juos pavadinti pilvo šokiais, bet tai labiau moteriška gimnastika, susieta su rytietiškais šokiais. Jau daug metų, kai tik turiu laisvą vakarą, lankau socialinius tango renginius – milongas. Labai patinka šokti tango! Mūsų profesija – pusiau sportas: nuolat judame, gauname tokį didelį fizinį krūvį, kad paskui norisi tik ramiai pagulėti su knyga.

Plaukai. Tėčiui turiu dėkoti už paveldėtus tankius tamsius plaukus. Jaunystėje jo plaukai buvo tokie tankūs, kad kirpimo mašinėlės strigdavo! Išsitrinkusi galvą nenaudoju džiovintuvo, leidžiu plaukams natūraliai išdžiūti. Nors teatro sezono metu plaukai kenčia nuo žnyplių, pakanka tiesiog šampūno ir kondicionieriaus. Juos rinkdamasis eksperimentuoju, pastaruoju metu naudoju „Leonor Greyl“. Neseniai iš kirpyklos parsinešiau „Alcina“ šampūną ir balzamą. Nuo šių priemonių plaukai būna tokie gyvybingi!

Grimas. Viskas priklauso nuo spektaklio: prieš kai kuriuos grimuojuosi pati savo priemonėmis, nes reikalingas ne grimas, o tiesiog natūralus makiažas. Bet daugeliu atvejų veidus mums „nupaišo“ grimo dailininkės. Svarbiausia – iškart po spektaklio nuvalyti odą, atgaivinti ir duoti jai „pavalgyti“.

Oda. Maitinu ją drėkinamaisiais serumais ir kaukėmis. Neseniai susipažinau su išskirtine prancūziška, dar vadinama aukštosios mados kosmetika „Biologique Recherche“. Mane patraukė labai įdomi jų grožio priežiūros koncepcija, galima sakyti, tapau šios linijos ambasadore, turiu galimybę išbandyti priemones. O kitą kosmetiką parenka kosmetologė, pas ją lankausi daug metų.

Makiažas. Labiausiai man prilipo „Dior“ ir „Terry“ dekoratyvinė kosmetika. Kasdien odos nevarginu makiažais, tik „Dior Iconic“ tušu paryškinu blakstienas ir blizgiu patepu lūpas.

Kvepalai. Tai – mano aistra, silpnybė! Jų turiu daugybę, kasdien renkuosi pagal nuotaiką. Šiuo metu mano rankinėje dažniausiai būtų galima rasti „Carner Rima XI“, „Nicolai Sacrebleu Intense“, „Rose Flash Tauerville“.

5 GROŽIO BŪTINYBĖS

Kūno masažas kartą per savaitę.

Kosmetologinės procedūros kartą per mėnesį.

Šokiai.

Drėkinamasis veido serumas ir kaukė.

Blakstienų tušas.

Skaitykite daugiau