Grožio formulė pagal Veroniką Montvydienę: „Išvaizdai daugiausia įtakos turi mityba, sportas ir gebėjimas išvengti streso“

Veronika Montvydienė su dukrele Adele
Veronika Montvydienė su dukrele Adele
REMIGIJA PAULIKAITĖ
Šaltinis: Žmonės
2019-05-27 08:10
AA

„Esu tikra, kad išvaizdai daugiausia įtakos turi mityba, sportas ir gebėjimas išvengti streso, – sako šokėja, choreografė Veronika MONTVYDIENĖ (33) – O kosmetika tik paryškina bruožus.“

MAISTAS. Aš valgau, kad gyvenčiau. Esu dėkinga mamai – man su broliu ji dar vaikystėje įdiegė tinkamos mitybos įpročius. Mus maitino sveikai, bet nenukrypdavo į kraštutinumus. Iki šiol nenoriu valgyti daug ir bet ko. Net nesuprantu, kaip galima norėti riebaus maisto. Tarkim, šiandien pusryčiams valgiau avižų košės ir šviežių uogų, gėriau žaliosios arbatos. Pietums rinkausi salotas su grikiais. Vienu metu buvau vegetarė, bet dėl to kildavo daug problemų bendraujant su kitais žmonėmis. Dabar pati mėsos stengiuosi nevalgyti, bet dėl šventos ramybės neatsisakau, jei siūlo kiti.

SPORTAS. Anksčiau daug sportavau ir nemažai išbandžiau. Visiems galiu pasiūlyti ištvermę ir jėgą lavinančią pratimų sistemą „CrossFit“. Aš tuos pratimus atlieku su labai mažais svoriais. Jau maždaug metus stengiuosi kasdien nors pusvalandį namie skirti jogai. Mano kūnui tai labai tinka.

MIEGAS. Esu penkerių metų Adelės ir dvejų Kajaus mama, bet nuo pat jų kūdikystės puikiai pailsiu naktimis. Man reikia daug miegoti, tai – malonumas. Jei reikėtų rinktis, valgyti ar miegoti, pasirinkčiau poilsį. Kad gerai pailsėčiau, stengiuosi atsigulti iki vidurnakčio. Moku ramiai užmigti, nors kartais rytdienai lieka neišspręstų problemų. Esu tikra, kad jei streso visiškai išvengti gal ir neįmanoma, patirti mažiau – tikrai galima. Tai priklauso nuo požiūrio į daugelį dalykų. Stengiuosi daug ką vertinti ramiau, šalčiau, nesijaudinti dėl dalykų, kurių negaliu pakeisti.

PLAUKAI. Maždaug iki dvidešimties mano plaukai buvo trumpi arba iki pečių. Dabar jie ilgi, bet kartais nutariu paeksperimentuoti: sumanau nutrumpinti kirpčiukus ar kaip nors ryškiau nudažyti jų galiukus. Tačiau tie pokyčiai nėra kardinalūs – nenoriu pakeisti natūralaus nedažytų plaukų grožio. Visos mano plaukų priežiūros priemonės – šampūnas, kondicionierius, plaukų galiukų aliejus – yra „Emmediciotto“. Nuolat lankausi sostinės grožio salone „No1 Image Pro Laboratory“, čia man atliekamos kokios nors plaukų puoselėjimo procedūros. Mano mėgstamiausia – ozono terapija.

VEIDAS. Jei mane sutiksite, tarkim, pasiimančią vaiką iš darželio, ant veido nebus nė lašelio makiažo. Kartais netepu ir kremo – manau, kad oda turi nepamiršti, kaip atsinaujinti pati. Mėgstamiausios odos priežiūros priemonės yra „Dr. Hauschka“. Jeigu reikia ko nors, veikiančio stipriau, naudoju „Volmont“ kremus. Pirma mano veido procedūra, prieš mėnesį išbandyta „BB Glow“, kurią atliko salono „Lefame Beauty Box“ specialistė, pasirodė labai patraukli, efektyvi ir neradikali. Ši procedūra išlygina veido odos atspalvį, gerai pamaitina – oda tampa lygi, tarsi patepta toniniu kremu.

Dekoratyvinę kosmetiką naudoju tik eidama į kokį nors renginį, šventę. Labai patinka „Chanel“ blakstienų tušas ir skaistalai, šiuos panaudoju ir kaip šešėlius. Dabar turiu MAC lūpų dažus, „BioNike“ pudrą, nemažai „Dr. Hauschka“ dekoratyvinės kosmetikos: akių šešėlius, blakstienų tušą, kreminę pudrą. O jei pajuntu spalvų poreikį, jų randu kad ir „H&M“ dekoratyvinėje kosmetikoje.

5 GROŽIO BŪTINYBĖS

Miegas.

Joga ir meditacija.

Muzika.

Subalansuotas maistas.

Kasdien – jokio makiažo.