Grožio iššūkis: kaip atrodo veidas, ant kurio užtepta 100 sluoksnių pudros?

Vaizdo tinklaraštininkė Josefin Lillakas ant veido užsitepė 100 sluoksnių skystos pudros / Kadras iš vaizdo įrašo
Vaizdo tinklaraštininkė Josefin Lillakas ant veido užsitepė 100 sluoksnių skystos pudros / Kadras iš vaizdo įrašo
Šaltinis: Ji24.lt
2016-07-18 21:12
AA

Ar kada susimąstėte, kaip atrodytų jūsų veidas, jei ant jo užteptumėte daugiau nei vieną sluoksnį skystos pudros? O jeigu – visą šimtą?

Vaizdo tinklaraštininkė Josefin Lillakas ne tik susimąstė, bet ir išbandė tai realybėje. O savo patirtį dar ir nufilmavo bei pasidalino „Youtube“ svetainėje, pasivadinusi Jeely slapyvardžiu.

Rezultatas išties pribloškiantis – šitiek pudros sluoksnių merginą ne tik gerokai pasendino, bet ir pavertė panašią į porcelianinę lėlę.

Apie kilusius nepatogumus ryžusis šiam grožio iššūkiui vaizdo įraše pasakojo ir pati Josefin – jau užsitepusi maždaug 40 skystos pudros sluoksnių, ji turėjo veidą džiovinti plaukų džiovintuvu, mat kitaip būtų tekę gerokai palaukti, kol stori pudros sluoksniai išdžius.

Baigusi visą procedūrą, kuri iš viso užtruko apie 3 valandas, ir užsitepusi šimtąjį pudros sluoksnį Josefin Lillakas pajuokavo: „Na štai, dabar jau mano veidas išties be trūkumų“.

Kiek daugiau kaip 5 minučių trukmės vaizdo įrašą, svetainėje įdėtą liepos 14 d., šiuo metu jau peržiūrėjo daugiau kaip 175 tūkst. internautų ir jo populiarumas auga kaip ant mielių.

Pastaruoju metu vaizdo įrašai, kuriuose moterys meta sau grožio iššūkius, internete vis populiaresni.

Manikiūro specialistė Christine Rotenberg nusprendė išbandyti visus savo turimus nagų lakus ir ant vienos rankos nagų užsitepė net 116 nagų lako sluoksnius – tai darydama ji užtruko visą dieną. O jos nagai po šios procedūros veikiau priminė nagų lako kalnus:

O iš Naujosios Zelandijos kilusi vizažistė Cerise Kelsey nusprendė savo lūpas „pagražinti“ šimtu sluoksnių lūpų blizgesio. Kaip visa tai atrodė, žiūrėkite šiame vaizdo įraše: