Grožio klaidos pagal vyrus

Ryškios lūpos / Fotolia nuotr.
Ryškios lūpos / Fotolia nuotr.
2013-09-12 15:00
AA

Galime save apgaudinėti, kad puošiamės dėl savęs ir mums visiškai nerūpi, ką apie mus mano draugės, juolab stipriosios lyties atstovai. Nusiviliame, jei niekas neįvertina mūsų išvaizdos, įdėtų pastangų, nepagiria. Kodėl kartais taip nutinka? Pasižiūrėkite į veidrodį – galbūt gražindamosi persistengėte?

► Netinkančios spalvos plaukai

Ginčas, kurios seksualesnės: šviesiaplaukės ar tamsiaplaukės, ko gero, tęsis tol, kol suksis Žemė... Gaila, bet daugelis dailiosios lyties atstovių nepripažįsta kitokios plaukų spalvos. Pilki, šiaudiniai, kaštoniniai, variniai – gausybė natūralių spalvų ir atspalvių. Atsiminkite, kad gelsvi ar juodi plaukai toli gražu ne kiekvienai moteriai tinka. Būtent netinkančios spalvos pasirinkimą stipriosios lyties atstovai įvardija kaip vieną didžiausių grožio klaidų. Anot vyriškių, idealiausia, kai moters plaukai yra nedažyti. Jei natūrali spalva blankoka ar matyti žilų plaukų, galima nusidažyti natūralią spalvą atitinkančiais arba vienu dviem tonais šviesesniais (tamsesniais) plaukų dažais.

Grožio specialistai tokios pat nuomonės – netinkamai parinkta plaukų spalva nepuošia. Galite atrodyti ne tik neskoningai, bet ir ligotai, nes veidas įgaus pilką atspalvį.


► Pernelyg ruda ar oranžinė oda

Pilka ir pablyškusi oda negerai, saulės nubučiuoti skruostai vėl netinka... „Vyrai tikrai nežino, ko nori“, – greičiausiai pagalvojate. Anot stipriosios lyties atstovų, įdegęs kūnas ir veidas yra labai gražu, kol mergina neperlenkia lazdos. Moterys, nuolat besilankančios soliariumuose, ne vieną vyrą atgraso nuo bet kokio artumo. Jiems patinka, kai oda vos ruda, o ne tamsiai bronzinė. Pasirodo, vyriškiai baiminasi šalia tokių moterų atrodyti išbalę tarsi po ligos.

Simpatijų nesulaukia ir dailiosios lyties atstovės, nė dienos neįsivaizduojančios be kompaktinės pudros ar skaistalų. Keli sluoksniai makiažo defektų neužmaskuoja. Priešingai – verčia vyrukus sukti galvą, ką mergina nori paslėpti. Užsitepusi storą makiažo sluoksnį galite nesulaukti apkabinimo, nes vyrukas paprasčiausiai bijos išsitepti.

Savaiminio įdegio priemonių mėgėjos vyrų simpatijų taip pat nelaimi. Juos erzina ir tokių priemonių kvapas, ir netolygiai padengtas kūnas, ir, žinoma, oranžinis atspalvis.

Grožio specialistai dažnai kartoja, kad visuomet svarbu saikas. Reikėtų nepamiršti, kad soliariumai ir savaiminio įdegio kremai kenkia ne tik grožiui, bet ir sveikatai.


► Lūpos, kurių nesinori pabučiuoti

„Čia dabar kas?!“ – piktinatės, perskaičiusios pavadinimą. Nusiraminkite, stipriosios lyties atstovai pasiryžę pasiaiškinti dėl tokio netakto. Pasirodo, lipnūs, kvapūs, tiršti lūpų blizgiai gražu tik pasižiūrėti. Kas kita bučiuoti jais padažytas lūpas.

Nepatinka vyrams ir ryškūs lūpų dažai. Tiesa, nė vienas nesiginčija, kad jais pasidažiusi moteris atrodo labai seksualiai, aistringai. Kai atmosfera įkaista, vyriškis susimąsto, kaip po bučinio su ryškiai raudonų lūpų savininke atrodys jis. Ką daryti? Ryškiu lūpdažiu lūpas ryškinkite tik svarbiomis progomis arba drėkinkite jas kvapiu lūpų balzamu.

Plačiau apie natūralią lūpų priežiūrą skaitykite straipsnyje: PASIDARYKIME PAČIOS: NATŪRALŪS IR KVAPŪS LŪPŲ BALZAMAI.

Grožio specialistai šį kartą mūsų pusėje. Makiažas nebaigtas, jei lūpos nepadažytos. Na, o taisyklė čia viena – ryškios akys – blankios lūpos, ir atvirkščiai.


► Dirbtiniai priedai

Šiais laikais viską, kuo Motulė Gamta neapdovanojo, galima gauti nuėjus į artimiausią grožio saloną. Nagai, plaukai, blakstienos – viskas pagal jūsų pageidavimus. Tiesa, nederėtų perlenkti lazdos. Stipriosios lyties atstovams labiau negu nagų ilgis rūpi jų grožis. Anot vyriškių, jie gali būti ir nelakuoti, svarbiausia – švarūs ir tvarkingi. Žinoma, ilgi nagai seksualiau, bet į juos tikrai ne kiekvienas vyras atkreipia dėmesį.

Dirbtinės plaukų sruogos labai retų plaukų savininkėms prideda pasitikėjimo. Tačiau vyrai nori ne tik žiūrėti į gražius plaukus, bet ir juos liesti. Daugelį stipriosios lyties atstovų suglumina plaukuose aptiktos dirbtinės sruogos.

Mėginimas sužavėti kerinčiu žvilgsniu iš po tankių juodų blakstienų gali baigtis visišku fiasko, jeigu rytą dalis jūsų grožio liks ant pagalvės... Gėdingas scenarijus, tiesa? Verčiau, anot vaikinų, natūralios, tušu paryškintos blakstienos. Juk jų skaičius ir ilgis jiems tikrai nesvarbu.

Grožio specialistai pataria pasigražinti ne dirbtiniais priedais, bet kokybiškomis kosmetikos priemonėmis. Jomis sustiprinkite nagus, atgaivinkite plaukus ir blakstienas.


► Tatuiruotės ir auskarai

Žinote, kiek auskarų, vyrų nuomone, pakanka moters kūne? Trijų: po vieną kiekvienoje ausyje ir vieno bamboje. Tiesa, daugeliui stipriosios lyties atstovų net ir šie nėra būtini. Na, o auskarėliai liežuvyje, lūpoje, nosyje ir kitose vietose visai nežavi. Daugeliui vyrų itin nepatrauklu vadinamieji tuneliai, kai specialiu auskaru didinama praverta vieta.

Daugeliui nepatinka ir tatuiruotės. Vyriškius žavi tik mažučiai kuklūs piešinėliai. Masyvios spalvotos tatuiruotės per visą nugarą jiems kelia šiurpą. Atgrasu stipriosios lyties atstovams ir gausiai tatuiruotos moterų rankos. Šiandien jau nebemadingos tatuiruotės nugaros apačioje.

Grožio specialistai nesutaria dėl auskarų ir tatuiruočių. Vis dėlto svarbiausia, anot jų, paisyti estetinio vaizdo ir atsiminti, kad auskarai ir tatuiruotės kūną puoš ne vienus metus.


Dar šis tas

♦ Kai kuriems vyrams labai nepatinka itin šviesūs lūpų dažai.

♦ Ant dantų priklijuojami blizgučiai, anot jų, blaško dėmesį – kalbantis žvilgsnis krypsta į žėrintį dantį.

♦ Sausos ir suskeldėjusios odos nesinori liesti.

♦ Pernelyg išbalinti dantys šiurpina stipriosios lyties atstovus.

Plaukeliai virš lūpos – aistros žudikai. Panašiai vyrus veikia ir netinkama kojų, pažastų bei bikini zonos depiliacija.

♦ Daugeliui vyrų nepatinka standžios plaukų šukuosenos. Purkšdama laką atsiminkite, kad vyriškiai mėgsta liesti plaukus.

♦ Per daug išryškintos akys – ir jūs ne gražuolė, o cirko artistė.