Grožio konkursų dalyvė Sotera Šveikauskaitė ėmėsi naujos pramogos: nusišypsoti privers kiekvieną mamą

Sotera Šveikauskaitė su dukra Arete / „Baby Blog“ nuotr.
Sotera Šveikauskaitė su dukra Arete / „Baby Blog“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-11-20 13:20
AA

Populiaraus tinklaraščio „Babyblog“ kūrėja, grožio konkursų dalyvė Sotera Šveikauskaitė nusprendė pralinksminti savo gerbėjus. Moteris nufilmavo keletą vaizdo įrašų, iš daugeliui moterų tokios įprastos kasdienybės. „Labai smagu pasijuokti iš motinystės, kuri gan nelengva. Išmokusi montuoti vaizdo įrašus sugalvojau pasidalyti jais su visomis Lietuvos mamomis“, – apie naują įkvėpimą kurti pasakoja Sotera.

Sotera Šveikauskaitė jau seniai rezgė idėją susukti vaizdo klipą iš savo gyvenimo. Juolab, kad būti mama – sunkus, didžiulis ir kartais... Iki ašarų juokingas darbas.

„Prisispažįstu, kad anksčiau filmukų nedariau, nes nemokėjau montuoti vaizdo medžiagos. Vieną vakarą sau paskiau „gana". Sėdau ir pradėjau studijuoti, mokytis“, – apie galvoje užgimusią idėją ir jos įgyvendinimą pasakoja tinklaraštininkė.

Po ne vienos valandos, praleistos prie kompiuterio, Sotera pagavo esmę ir sumontavo pirmąjį vaizdo įrašą. Parodžiusi jį savo vyrui moteris sulaukė kritikos, ją priėmė ir dar kartą iš širdies padirbėjo. Antrą kartą parodžiusi rezultatus jaunam tėčiui sulaukė atsakymo: „Juokinga."

Tinklaraštininkė prisipažino, kad kiekvienas vaizdo įrašas gimė iš jos kasdienės rutinos. Kai Soteros dukrelė padaro kažką juokingo, mama tai įdeda į internetą.

„Viskas labai natūralu ir nuoširdu. Scenarijaus šiems juokingiems vaizdeliams tikrai nekuriu", – pasakojo S. Šveikauskaitė.

Socialinėje feisbuko paskyroje Soteros paviešinti vaizdeliai sulaukė didžiulio vaikučius auginančių tėvelių susidomėjimo. Moteris džiaugiasi bent kiek galėdama su humoru pažvelgti į gyvenimiškas situacijas, su kuriomis susiduria ne vienas.

Sotera Šveikauskaitė (6 nuotr.)