Grožio meistrai rekomenduoja: trys 2020-ųjų vasaros tendencijos

2020-ųjų vasaros įvaizdžio tendencijos/ „BEST Beauty“ nuotr.
Projekto partnerio turinys
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
AA

Pavasarį nupučiame dulkes nuo savo rūbų spintos ir kruopščiai išsišvariname namus. Atsinaujinti norisi ne tik plaukus, bet ir spalvinę manikiūro paletę. Sostinėje įsikūrusio grožio ir estetikos salono „BEST Beauty“ meistrai siūlo išmėginti šiuos tris vasariškus įvaizdžius.

1. Sveiki ir natūraliai žvilgantys plaukai

Natūralus grožis niekada neišeis iš mados. Pasibaigus namų režimui „BEST Beauty“ meistrai kviečia sustiprinti plaukus bei rekonstruoti jų spindintį grožį, pasitelkiant salone naudojamas grožio profesionalų pripažintas ekologiškas „Naturalmente“ plaukų priežiūros priemones. Jų sudėtyje esantys jojobos, organų, linų bei kviečių aliejai suteiks jūsų plaukams veidrodinį blizgesį, padės išsaugoti drėgmę ir suteiks elastingumo. Juk sveikatai – tai jaunystė!

2020-ųjų vasaros įvaizdžio tendencijos/ „BEST Beauty“ nuotr.

2. Ombre

Daugybė madą diktuojančių žinomų kino ir muzikos žvaigždžių, tokių kaip Myley Cyrus, Beyonce ar Jenifer Lopez, tiesiog dievina ombre. Šis dažymo stilius ilgiems plaukams suteikia lengvumo jausmą, o trumpų šukuosenų savininkėms – gyvybingumo, žaismingumo pojūtį.

BEST Beauty“ meistrai rekomenduoja ombre rinktis toms, kurios nori subtiliai pagyveni savo plaukų spalvą, o taip ir ir moterims bei merginoms, nebijančioms ryškių eksperimentų. Svarbiausia, jog šis dažymo būdas leidžia atsinaujinti, nepaliečiant ir nepažeidžiant plauko šaknų. Be to, naudojant profesionalias plaukų dažymo kosmetikos priemones būsite užtikrintos, jog jūsų plaukai išsaugos sveiką ir natūralų įvaizdį.

2020-ųjų vasaros įvaizdžio tendencijos/ „BEST Beauty“ nuotr.

3. Tvarkingi, bet žaismingi nagai

Kaip ir kiekvieną vasarą, grožio ekspertai kviečia išmėginti ryškesnius spalvinius kontrastus manikiūre, pavyzdžiui, matinę juodą derinti su pastelinės rožinės atspalviais. „Best Beauty“ meistrai įsitikinę, jog svarbiausia, kad nagas būtų sveikas ir prižiūrėtas preciziškai ir nepriekaištingai. Tuomet visi papildomi blizgūs manikiūro aksesuarai ar forminiai potepiai, tokie kaip dvigubas prancūziškas galiukas, derės ne tik prie laisvalaikio stiliaus, bet ir elegantiškos eilutės.

2020-ųjų vasaros įvaizdžio tendencijos/ „BEST Beauty“ nuotr.

BEST Beauty“ salonas įsikūręs Vilniuje, Rinktinės g. 5 / Facebook „BEST Beauty“ / Instagram „@b.e.s.t.beauty

Skaitykite daugiau