Grožio meistrė Emerita Norkeliūnė perspėja klientes: apsišaukėlė jos vardu putlina lūpas

Emerita Norkeliūnė susidūrė su apgavyste – jos nuotrauka naudojasi kitas žmogus / Asmeninio archyvo ir socialinių tinklų nuotr.
Emerita Norkeliūnė susidūrė su apgavyste – jos nuotrauka naudojasi kitas žmogus / Asmeninio archyvo ir socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-10-11 19:01
AA

Grožio specialistė Emerita Norkeliūnė susidūrė su apgavyste – kita moteris, pasivadinusi Milana, naudojasi jos atvaizdu ir siūlo lūpų putlinimo paslaugas įvairiose grupėse. Dėl apsišaukėlės apgaulingos veiklos Emerita žada kreiptis į teismą, o plačiau apie situaciją sutiko papasakoti portalui Žmonės.lt.

Su apgavyste susidūrusi grožio meistrė Emerita Norkeliūnė sutiko pasidalyti nemalonia istorija su portalu Žmonės.lt. Viskas prasidėjo nuo įrašo, kurį jos mokinės pamatė feisbuko grupėje.

„Toks įdomus variantas. Pasirodo, yra kiekvieno miesto grožio paslaugų grupės feisbuke. Vienoje jų paskelbtas įrašas, prisegta ekrano nuotrauka, kurioje esu aš kartu su mokinėmis. Ten rašoma, kad moteris užsirašė lūpų putlinimui, nes buvo ieškoma modelių, bet atvykusi rado užrakintą saloną“, – portalui Žmonės.lt pasakojo E.Norkeliūnė.

Emerita Norkeliūnė / Asmeninio archyvo nuotr.

Meistrę iš karto po įrašu pažymėjo jos mokinės. Be to, komentaruose ją pažįstantys žmonės aiškino, kad E.Norkeliūnė moko ilgalaikio makiažo, o ne lūpų putlinimo, todėl iš karto pastebėjo netikslumus.

„Ėmiau kapstyti, kas ta apsimetėlė, bandžiau su ja susisiekti, rašiau jai žinutę, kad tučtuojau iš profilio pašalintų mano nuotrauką, kuri paimta neteisėtai. Negavau jokio atsakymo, todėl pagalvojau, kad geriausia gynyba bus parašyti apie viską viešai ir paprašyti žmonių užreportinti anketą“, – istoriją tęsė Emerita.

Tiesa, moteris teigė, jog keliuose puslapiuose netgi yra skundžiamasi atliktomis paslaugomis ir prisegama nuotrauka iš netikro profilio su Emeritos atvaizdu.

„Kai pamačiau, buvau absoliučiai šokiruota. Vardas – ne mano, o Milanos. Buvo labai nemalonu. Ji irgi grožio specialistė, tik dirba Kaune, nurodomas salonas, su kuriuo jokių sąsajų neturiu. Buvo daromasi reklama ne savo vardu ir kvailinami žmonės. Gal čia konkurentų sukurtas planas“, – svarstė meistrė, kalbėdama su portalu Žmonės.lt.

Emerita pasakojo nežinanti, ką daryti toliau. Norėtų paskambinti ja apsimetinėjančiai merginai, bet neturi jos drauguose, todėl nėra galimybės to padaryti per feisbuką. Be to, galiausiai ji buvo užblokuota. Kitos merginos, kiek klausė pašnekovė, apsišaukėlės anketos taip pat neberanda.

„Tapatybės išsiaiškinti kol kas nepavyko, bet tikrai labai norėčiau. Turiu gerą draugę, kolegę, klientę, kuri yra labai stipri teisininkė, tad su ja šiuo klausimu bendraujame ir tikėtina, kad kreipsimės į teismą“, – savo planus atskleidė grožio specialistė.