Grožio priemonės, kurių neturėtumėte naudoti kasdien

Kosmetika / Shutterstock nuotr.
Kosmetika / Shutterstock nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
A
A

Grožis, grožis, grožis... Moterys visada norėjo būti gražios ir patrauklios. Dėl to jos gali padaryti daug ką. Aišku, šiais laikais, daug daryti nereikia – tereikia įsigyti tinkamų kosmetikos priemonių, ir tapsite tarsi deivė, tačiau... kai kurių kasdien geriau nenaudoti.

Sausas šampūnas

Moterys visada norėjo būti gražios ir patrauklios. Dėl to jos gali padaryti daug ką. Aišku, šiais laikais, daug daryti nereikia – tereikia įsigyti tinkamų kosmetikos priemonių, ir tapsite tarsi deivė, tačiau... kai kurių kasdien geriau nenaudoti.

Sausas šampūnas – tikras išsigelbėjimas šiuolaikinei, daug dirbančiai ir skubančiai moteriai. Jis lyg pirmoji pagalbos priemonė, kai norite atrodyti puikiai, bet nėra galimybės išsitrinkti galvos. Tačiau tai tikrai ne kasdien naudoti skirta kosmetikos priemonė – tai nėra įprasto šampūno pakaitas. Kartais sausas šampūnas pernelyg intensyviai kvepia visą dieną, jei esate alergiška, jis gali sukelti nemalonių pojūčių. Taip pat jis išsausina plaukus, tad plaukai netenka natūralaus blizgesio, gali atrodyti lyg sausi. O naudodamos jį kasdien gali stipriai pažeisti plaukus: išsausinti, o tada jie pradės veltis, skilinėti ir pūstis. To nenorime nė viena.

Giliai drėkinanti plaukų kaukė

Norint išlaikyti savo plaukus sveikus ir stiprius, patartina kartą ar du per savaitę naudoti giliai drėkinančią kaukę. Tačiau jei jūs galvą trenkate kasdien, nepiktnaudžiaukite tokiomis kaukėmis ir jas naudokite pagal instrukciją ir nurodymus – tam jie ir sukurti. Kasdien puikiai tiks kiekvieną dieną naudoti skirtas kondicionierius. Giliai drėkinančios kaukės yra puikios, bet jei naudosite kasdien, galite sulaukti priešingo efekto – plaukai greičiau riebaluosis, praras purumą, viršugalvyje bus prisiploję.

TAIP PAT SKAITYKITE: Moterų nuomonė: vyrai vis dar mažai prisideda prie namų tvarkymo

Moteris plaunasi plaukus
Moteris plaunasi plaukus / Shutterstock nuotr.

Plaukų lakas

Atminkite, plaukai sugeria viską, ką ant jų tepate ar purškiate, o žala gali būti ilgalaikė. Per daug dirbtinių chemikalų kenkia plaukams. Pasistenkite kuo rečiau naudoti laką, putas – šios priemonės sausina plaukus, jie tampa šiurkštūs, skilinėja, slenka. Kirpėjai nuolat kartoja, kad jokiais būdais jų nereikėtų naudoti kasdien – geriau palikti tik ypatingoms progoms. O jei panaudojote, kitą dieną pamaitinkite plaukus jums tinkančio aliejaus kauke, kad plaukai atsigautų ir susigrąžintų buvusį žvilgesį ir lankstumą.

Gydomasis lūpų balzamas

Gydomasis lūpų balzamas puikiai tinka, kai lūpos suskerdėjusios, jas skauda ir pan. Tad suprantame, kad paprastas balzamas netiks ir nepadės. Gaivinamąjį ir vėsinamąjį efektą turintys balzamai gydo ir apsaugo lūpas. Tačiau jų tikrai nereikėtų naudoti kasdien – jie tam neskirti. Dermatologai sako, kad nuolat gaudamos per daug drėgmės ir medžiagų, kurios yra gydomuosiuose balzamuose, kitą kartą užpuolus ligai, nebegelbės. Tad jei išsigydėte, naudokite į prastą vazeliną.

Makiažo pagrindas

Makiažo pagrindas išties yra puikus dalykas: išlyginą odą, ant jos geriau tepti pudrą ir kitas kosmetikos priemones. Tačiau, kad ir kaip mėgtumėte šią priemonę, ir kad ir kiek kartų būtumėte iš „Youtube“ garsių grožio ir kosmetikos vlogerių girdėję neužmirštamų liaupsių, nenaudokite jos kasdien. Makiažo pagrinde esančios medžiagos gali užkimšti poras, o tada turėsite kur kas nemalonesnių problemų. Naudokite jį ypatingomis progomis, kai norite, kad makiažas laikytųsi kuo ilgiau.

Vandeniui atsparus akių tušas

Negulėsite paplūdimyje, nesimaudysite baseine, neisite į pirtį? Tai kam jums vandeniui atsparus akių tušas? Jis paprastai išdžiovina jūsų blakstienas, todėl turėtumėte naudoti itin retai, juk nenorite, kad blakstienos pradėtų kristi ir išretėtų?

Veido šveitiklis

Veido šveitiklis pašalina negyvas suragėjusias odos ląsteles ir skatina atsinaujinti po jomis esančias. Tai odai labai naudinga ir netgi. Be to, švelniai nušveista švaresnė oda geriau pasisavina naudingąsias kremų, serumų, kaukių ar kitų kosmetikos priemonių, kuriomis tepate odą, medžiagas bei aktyviuosius komponentus. Nušveista oda tampa lygesnė, stangresnė, skaistesnė, nes šviečiant stimuliuojama kraujo apytaka. Tačiau atminkite, kad odos šveitiklis neskirtas naudoti kasdien, juk nenorite pažeisti odos ir nušveisti visą apsauginį sluoksnį. Tas pats pasakytina ir apie veido kaukes – jos naudojamos daugiausia keletą kartų per savaitę, kaip ir šveitikliai.

TAIP PAT SKAITYKITE: Klausimas santykių ekspertei: ką daryti, jei antroji pusė nenori kurti šeimos?

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!