Grožio procedūros, kurių nereikėtų palikti vestuvių išvakarėms

Makiažas / Shutterstock nuotr.
Makiažas / Shutterstock nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-05-17 12:00
AA

Daugeliui vestuvės vyksta vieną kartą gyvenime. Tad nekeista, kad kai kurių dalykų nežinome ar paprasčiausiai apie juos nepagalvojame. Tačiau visos tą dieną norime būti gražios, todėl kai kurias grožio procedūras reikėtų atlikti net prieš keletą savaičių ar mėnesių.

Eksperimentai kartais gerai, tačiau tik ne prieš pat vestuves. Ypač tokie, kurie susiję su oda, plaukais, blakstienomis ar antakiais. Tad vestuvių išvakarėse nebereikėtų daryti jokių grožio procedūrų. Vestuvėms ruoškitės gerokai iš anksto.

Eksperimentai kartais gerai, tačiau tik ne prieš pat vestuves. Ypač tokie, kurie susiję su oda, plaukais, blakstienomis ar antakiais.

Makiažas ir šukuosena

Makiažas ir šukuosena yra tie dalykai, kurie nuotaikai labai svarbūs. Kiekvienai norisi, kad visos plaukų sruogos tobulai atrodytų, o makiažas būtų nepriekaištingas. Todėl prieš vestuves pravartu pasidaryti bandomąją šukuoseną ir makiažą, kad vestuvių dieną neištiktų netikėtumų. Tada žinosite, ar jis tikrai jums patinka, ar yra toks, kokį įsivaizdavote, ar šukuosena išlaikys visą dieną ir pan. Tad šias grožio procedūras reikėtų atlikti bent prieš dvi ar vieną savaitę, kad jei kažkas nepatiks, spėtumėte pakeisti ar išbandyti naują variantą.

Neretai dabar bandomąjį makiažą ir šukuoseną jaunoji išbando mergvakario metu: dažnai jaunoji ir pradeda jį grožio salone, kur padaromas makiažas ir šukuosena. Tai puiki proga patikrinti, kaip atlaikys plaukai, ar makiažas išliks visą dieną gaivus.

Jei bandomąjį makiažą darote ne mergvakario metu, taip pat galite nušauti du zuikius – tą pačią dieną, kai darysitės makiažą, pravartu užsisakyti ir bandomąją fotosesiją. Ji dažniausiai daroma tam, kad fotografas ir jaunieji artimiau susipažintų, priprastų vieni prie kitų, atsipalaiduotų, kad fotografas žinotų, kaip jaunieji geriausiai atrodo. Dažnai tokia bandomoji fotosesija padeda išvengti streso vestuvių dieną, juk neretai ypač jaunikis nežino, kaip pozuoti, pasisukti ir pan. Todėl pamatysite, kaip makiažas ir šukuosena atrodo nuotraukose, artimiau susipažinsite su fotografu ir vestuvių dieną jausitės kur kas labiau atsipalaidavę.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kirpėjas Gary France: „Atsisakykite „ponio uodegos“ ir itin trumpų kirpčiukų“

Moteris grožio salone / „Shuterstock“ nuotr.

Įdegis

Lietuvaitės iš prigimties yra šviesos odos, todėl labai žavisi šiek tiek rudesne oda. Ne paslaptis, kad ruda oda itin gražiai atrodo apsivilkus baltą vestuvinę suknelę. Tačiau nedarykite klaidos ir neikite į soliariumą dieną prieš vestuves ir daugiau minučių, nei esate įpratusios. Taip neapgalvotai besielgdamos galite padaryti sau meškos paslaugą ir vestuvių dieną klaidas gali tekti taisyti makiažu. Norite gražaus įdegio? Nueikite į soliariumą bent keletą dienų prieš vestuves, juk nenorite rizikuoti atrodyti raudona kaip vėžys.

Plaukai

Kad ir kur dažytumėte plaukus – namie ar grožio salone, – tai reikėtų daryti tikrai ne paskutinę dieną. Plaukus geriausiai dažyti maždaug savaitę prieš vestuves, kad ryški spalva šiek tiek nusiplautų, tačiau atrodytų natūraliai. Nereikėtų pamiršti ir netikėtumo faktoriaus: juk dažymas gali nepavykti, spalva gali jums nepatikti, tad per savaitę dar įmanoma ištaisyti viską, kas nepatiks. Tačiau jei dažysite paskutinę dieną, tokie netikėtumai gali kelti labai daug streso. Tą patį turėkite omenyje, jei ruošiatės kirpti plaukus.

Jei svajojate apie ilgesnes ir riestesnes blakstienas, galite prisiauginti, tačiau jokiu būdu neatlikite šios procedūros likus kelioms dienoms iki vestuvių.

Antakiai ir blakstienos

Vienas svarbiausių darbų, kurį turėtumėte atlikti prieš vestuves, – pakoreguoti antakius. Todėl atsakingai rinkitės patikimą profesionalą ir pati neeksperimentuokite, nes pasekmės gali būti liūdnos. Dabar yra daugybė antakių formavimo procedūrų: plaukelių šalinimas vašku, antakių priauginimas, pešiojimas, dažymas ir kt. Tik profesionalė parinks jums tinkamiausią būdą pagal tai, kokie jūsų antakiai ir kokių procedūrų jums reikia. Todėl jais rūpintis pradėti galite likus keliems mėnesiams iki vestuvių ir kartoti kas kelias savaites.

TAIP PAT SKAITYKITE: Grožio pamokėlė: kaip paryškinti antakius

Jei svajojate apie ilgesnes ir riestesnes blakstienas, galite prisiauginti, juk dabar neretai priaugintos blakstienos atrodo labai natūraliai. Tačiau jei niekada to nedarėte, iš pradžių bent prieš keletą mėnesių išbandykite šią procedūrą: ar ji jums tiks ir patiks, ar nebus šalutinio poveikio ir pan. Tik jokiu būdu nepalikite šios procedūros likus kelioms dienoms iki vestuvių, nes priauginus blakstienas, reikia laiko su jomis apsiprasti. Be to, kai kurioms gali įvykti alerginė reakcija (paraudimas, ašarojimas ir kt.).

Moteris grožio salone / „Shuterstock“ nuotr.

Depiliacija

Jei po vestuvių esate suplanavę medaus mėnesio kelionę į egzotišką šiltą kraštą, be jokios abejonės, galvojate ir apie tobulai švelnią odą. Tačiau depiliacijos jokiu būdu nepalikite paskutinėms dienoms. Juk nenorite, kad oda būtų paraudusi, sudirgusi ir jautri. Depiliaciją patikėkite specialistei, pasitarkite, kada būtų tinkamiausias laikas ją atlikti. Ir atminkite: jei planuojate depiliaciją vašku, bent savaitę nereikėtų skustis skustuku, prieš ir po depiliacijos vengti soliariumo.

Tad procedūra galite pasirūpinti prieš keletą savaičių. Visgi, jei jūsų planuojama vestuvinė kelionė truks ilgiau, pravartu prieš vestuves depiliaciją vašku atlikti keletą kartų, tad šia procedūra reikėtų pradėti rūpintis prieš keletą mėnesių. Taip plaukeliai bus plonesni ir ataugs žymiai silpnesni.

Dantų balinimas

Jei norite baltų dantų, nereikėtų jų balinti likus kelioms dienoms ar savaitei iki vestuvių, nes po šios procedūros jie būna jautresni.

Tad tai turite apgalvoti prieš kurį laiką. Tokią procedūrą patariama atlikti likus keliems mėnesiams iki vestuvių. Tačiau labai svarbu nepersistengti, juk nenorite tiek realybėje, tiek nuotraukose atrodyti nenatūraliai.

TAIP PAT SKAITYKITE: Visa tiesa apie dantų balinimą

Veido odos valymas

Būtinai prieš vestuves pasitarkite su kosmetologe dėl savo veido odos būklės. Veido valymą geriausia atlikti likus maždaug trims savaitėms iki vestuvių. Jokiu būdu nesugalvokite to daryti likus kelioms dienoms iki vestuvių. Beje, taip pat pravers keli veido masažai ir drėkinamosios kaukės, kurias pasidaryti galite ir namuose.