Grožio salonas karantino metu: kaip namuose nusiimti gelinį lakavimą?

Grožio salonas namuose – misija įmanoma
Grožio salonas namuose – misija įmanoma
Šaltinis: Žmonės
2020-04-01 17:41
AA

Nors įprastai savo išvaizdą patikime grožio specialistams, įvestas karantinas Lietuvoje privertė ieškoti kitų gražinimosi būdų. Nutraukus kirpyklų, SPA salonų veiklą, įprastas profesionalų atliekamas procedūras tenka namų sąlygomis atlikti patiems. Kaip prižiūrėti savo išvaizdą be specialistų pagalbos ir ką pirkti elektroninėje parduotuvėje? Dalinamės patarimais, kaip atlikti pagrindines grožio procedūras namų sąlygomis ir į ką atkreipti dėmesį, kad rezultatai džiugintų.

Virtualioje erdvėje – specialistų patarimai ir konsultacijos

Šiuo laikotarpiu nemažai grožio meistrų noriai konsultuoja socialiniuose tinkluose. „Rekomenduoju konsultuotis su meistrais, kurie jums įprastai atlieka reikiamas procedūras – manikiūro meistrais, kirpėjais, kosmetologais. Jie parinks jums labiausiai tinkančias priemones, paaiškins, kaip jomis naudotis. Tokiu būdu išvengsite nemalonių staigmenų įsigijus netinkamus produktus“, – pataria manikiūro meistrė Dainė Vaitkūnienė.

Šiuo metu, vadovaujantis sveikatos specialistų rekomendacijomis, ypač dažnai plauname rankas ir naudojame dezinfekcinius skysčius, todėl labai svarbu tinkamai pasirūpinti savo rankų oda ir apsaugoti ją nuo išsausėjimo. „Kelis kartus per savaitę naudokite švelnų cukraus ir aliejų pilingą, kuris pašalins pasenusią odą. Po jo nepamirškite palepinti rankų odos įvairiais aliejais, maitinančiais kremais. Taip išvengsite šiurkščios rankų odos ir nemalonaus tempimo jausmo“, – pasakoja manikiūro specialistė.

Norėdami išlaisvinti kūrybiškąją pusę ir išbandyti skirtingas dekoravimo tendencijas, galite įsirengti nagų priežiūros saloną tiesiog namuose.

Senąjį gelinį lakavimą pašalinkite pagal specialistų rekomendacijas, o naujai nusilakuoti galėsite nesudėtingai pati.

Manikiūro specialistė D. Vaitkūnienė dalijasi patarimais, kaip saugiai ir kokybiškai pašalinti ilgalaikį gelinį lakavimą namuose ir pasidaryti „express“ manikiūrą.

Jums reikės:

 1. Dildės* – 180/180 arba 180/220, arba 180/240;
 2. „Buff’o“ (poliruoklio);
 3. Muilo ir vandens;
 4. Odelių minkštiklio;
 5. Medinės lazdelės (apelsinmedžio);
 6. Paprasto bespalvio lako/stipriklio;
 7. Odelių/nagų aliejuko;
 8. Rankų kremo.

Eiga:

 1. Su turima dilde švelniai, nespausdami nago pašaliname ilgalaikį gelinį laką, jeigu truputį liko bazės likučių (ji paprastai būna balkšvai permatoma, retais atvejais/pernešiojus lakuotą medžiagą, pageltusi) paliekame. Paklausite kodėl? Nes bandant pašalinti mažą likutį su grubia dilde, galite pažeisti, labai išploninti natūralų nagą.
 2. Imamės darbo su buff’u (poliruokliu). Labai švelniai užpoliruojame nagą, sulyginame, tuo pačiu švelniai pasišalins ir likučiai.
 3. Nusiplauname rankas šiltu vandeniu, galite naudoti mėgstamą rankų/kūno šveitiklį, taip rankas pridrėkinsite, pamaitinsite, jos taps minkštos, elastingos ir švelnios.
 4. Nusausinkite rankas ir tuomet patepkite minkštikliu savo nagų odeles, palaukite 20-30 sek.
 5. Su medine lazdele/mentele atstumkite odelę ir pašalinkite negyvosios odos likučius.
 6. Atlikus tai Jūsų visiems nagams, nusiplaukite rankas su muilu, nes turite neutralizuoti minkštiklį (jame paprastai būna mažas procentas šarmo arba rūgšties).
 7. Vienu plonu sluoksniu perdenkite visus nagus permatomu laku ar stiprikliu.
 8. Nušluostykite švelniai rankas, patepkite aliejuku, įmasažuokite.
 9. Galiausiai, įmasažuokite savo mėgstamo kremo. Matėte žvaigždutę šalia dildės? Ant dildės esantys skaičiai parodo grubumą. Kuo skaičius didesnis, tuo dildė yra švelnesnė. Svarbu: neplėškite lako, nelupkite. Tokie veiksmai gali pažeisti nagus negrįžtamai. 
Grožio salonas namuose – misija įmanoma

„Karantino laikotarpiu susidomėjimas geliniais nagų lakavimo rinkiniais itin išaugo. Tokio tipo rinkiniai puikiai tinka pradedantiesiems – juose galima rasti viską, ko prireiks įprastam geliniam lakavimui ir netgi nagų dekoravimui įvairiais kristalais, blizgučiais ir panašiai“, – pasakoja Laura Sipavičiūtė, Pigu.lt kvepalų ir kosmetikos prekių grupių vystymo vadovė.

Grožio salonas namuose – misija įmanoma

Net ir karantino metu – profesionali ir kokybiška kosmetika

„Šiuo laikotarpiu plaukų ir veido priežiūros kategorijose pirkėjai dažniausiai renkasi profesionalius plaukų priežiūros prekės ženklus, kurie įprastai naudojami grožio salonuose. Naudojant tas pačias priemones, yra daug lengviau tinkamai prižiūrėti plaukus viso karantino metu, kai apsilankyti pas kirpėją tiesiog nėra galimybės“, – išskiria L. Sipavičiūtė.

Tinkamas laikas mokytis ir eksperimentuoti – išbandykite ryškias spalvas

Žodis, geriausiai apibūdinantis 2020 metų pavasario makiažų trendą – FUN (liet. malonumas, džiaugsmas). Makiažuose dominuoja ryškios spalvos, spalvotais akių pravedimais sukuriami išskirtiniai raštai, makiažas pagyvinamas blizgučiais. Kaip teigia L. Sipavičiūtė, yra aiškiai matomas išaugęs ryškių, blizgių spalvų akių, nagų lakų populiarumas. Šiuo metu, ieškant daugiau pramogų namuose, siūlome tobulinti savo makiažo įgūdžius, eksperimentuoti, bandyti drąsias spalvas. Namuose sukurtas grožio salonas padės ne tik smagiai praleisti laiką karantino metu, bet ir įgauti naujų įgūdžių, kurie pravers ateityje.