Grožio salone nukirpti plaukai pirmą kartą virs finansine parama sergantiems vaikams

"Figaro" komanda nusiteikusi padėti vėžiu sergantiems žmonėms / Organizatorių nuotr.
"Figaro" komanda nusiteikusi padėti vėžiu sergantiems žmonėms / Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-09-29 14:22
AA

Spalio 1 d. sostinėje duris atvers pirmasis grožio salonas Lietuvoje, kurio klientai galės finansiškai paremti onkologinėmis ligomis sergančius vaikus nusikirpdamos bei paaukodamos savo plaukus. Pasak „Figaro“ grožio salonų tinklo vadovės Irenos Polujanskienės, nauja veiklos koncepcija prisidės ne tik prie visuomenės skatinimo būti socialiai atsakingiems, bet ir tikimasi, kad keturženkle suma prisidės prie sunkiai sergančių vaikų gydymo.

„Užsienyje yra nemažai grožio salonų, kurių lankytojos turi galimybę išvaizdos pokyčiais keisti kitų gyvenimus. Norime suteikti galimybę visuomenei prisidėti prie labdaringos veiklos ir įrodyti, kad padėti sunkiai sergančiam vaikui yra visai paprasta. Klientės, norinčios paaukoti galės tai padaryti atiduodamos savo nukirptus plaukus“, – sako I. Polujanskienė.

"Figaro" komanda nusiteikusi padėti vėžiu sergantiems žmonėms / Organizatorių nuotr.

Anot vadovės, surinkti plaukai bus perduodami įmonei „Baltic Hair“, kurie tiesiogiai perves pinigus organizacijai „Mamų Unija“, padedančiai gydytis onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.

„Mamų unijos“ vadovė Eglė Mėlinauskienė teigia, kad tokia praktika dažniausiai taikoma Vakarų Europos šalyse, o į Lietuvą ši tendencija kelią skinasi dar nedrąsiai.

„Plaukų tema onkologijos srityje yra labai jautri. Savo veikloje esame turėję ne vieną iniciatyvą, kurių metu žmonės pasiryždavo nusiskusti plaukus, taip išreikšdami solidarumą vėžiu sergantiems vaikams. Visa tai sulaukdavo atgarsio, tapdavo įkvepiančiu pavyzdžiu. Taip pat su mumis reguliariai susisiekia ir žmonės, tiesiog keisdami šukuoseną ir norėdami paaukoti savo plaukus sergančių vaikų perukams. Todėl nuoširdžiai nudžiugome, kad „Figaro“ grožio salonas bendradarbiaus su mumis ir yra pirmasis šalyje, siūlantis tokią paslaugą ir tuo pačiu galimybę paremti sergančius vaikus“, – teigia E. Mėlinauskienė.

"Figaro" komanda nusiteikusi padėti vėžiu sergantiems žmonėms / Organizatorių nuotr.

Naujasis grožio salonas atsidarys Kauno g. 16, Vilniuje, kartu su stilingu gastronominiu turgumi „Uptown Bazaar“. Atidarymo dieną klientų lauks įvairios akcijos bei nuolaidos: bus galima nemokamai išbandyti grožio salono paslaugas, taip pat mėgautis grupės „13th grade“ koncertu, kurios prodiuseris yra „Figaro“ grožio salono kirpėjas. Klientams taip pat bus siūloma naujovė: užsiregistravus bus galimybė nemokamai pasinaudoti specialiu „Figaro“ dviračiu savo kelionėms. Planuojama, kad aukoti savo nukirptus plaukus klientės galės ir kituose šio tinklo grožio salonuose.

Pasak I. Polujanskienės, jaučiant rinkos poreikį, kitais metais numatoma grožio salonų tinklo plėtra ir į kitus miestus. Planuojama, kad ketvirtą metų pusmetį dar vienas grožio salonas duris atvers Kaune.

Pirmasis grožio salonas „Figaro“ įkurtas 1994 m. Šiuo metu tinklui priklauso 7 grožio salonai, kuriame dirba daugiau nei 120 profesionalių kirpėjų, kosmetologų bei grožio srities profesionalų.