Grožis pagal Viktoriją Macijauskienę: „Rimčiau kosmetika susidomėjau nuo 17 metų“

Viktorija Macijauskienė / Asmeninė ir Mindaugo Norkaičio nuotr. / Shutterstock nuotr.
Viktorija Macijauskienė / Asmeninė ir Mindaugo Norkaičio nuotr. / Shutterstock nuotr.
Grytė Liandzbergienė
Šaltinis: Žmonės
2021-04-24 16:24
AA

Choreografė Viktorija Macijauskienė (34) iš dailių Lietuvos moterų išsiskiria egzotiško grožio akimis ir nuostabiais plaukais. Trijų vaikų mama grožio salonuose daug laiko neleidžia, bet sugeba visada atrodyti puikiai.

PIRMIEJI BANDYMAI. Paauglystėje lankiau meninę gimnastiką, profesionaliai sportavau ilgiau nei dešimtmetį, priklausiau Lietuvos rinktinei, tad pažintis su dekoratyvine kosmetika prasidėjo gana anksti. Per meninės gimnastikos varžybas makiažas yra svarbi pasirodymo dalis: paryškintos akys ir į kuoduką tvarkingai susukti plaukai tiesiog būtini.

Rimčiau kosmetika susidomėjau nuo septyniolikos: kaip dauguma jaunų merginų, ypatingomis progomis mėgdavau eksperimentuoti su vokų šešėliais ir lūpų dažais. Žinoma, neretai šie eksperimentai prasilenkdavo su saiku ir skoniu... Neturėjau jokių odos problemų, bet kreminė pudra tuo metu kažkodėl atrodė privalomas produktas. O šiandien jos kasdieniam makiažui išvis nenaudoju.

VEIDAS. Šaltuoju sezonu rytą ir vakarą odą prausiu putojančiu „Medik8“ prausikliu su rūgštimi. Kompanijos „Bioderma“ micelinis vanduo bei „Avene“ terminio vandens migla man yra nepakeičiami produktai visus metus. Rytą veidą pasitepu „Tatcha Violet-C“ skaistinamuoju serumu ir kremu, paakius – „Good Genes“ jiems skirtu kremu. Vakare procedūra panaši, tik odą patepu „Augustinus Bader“ kremu, o lūpas – „By Terry Baume de Rose“ balzamu.

Pas kosmetologus lankausi labai retai – stengiuosi visas odos priežiūros procedūras atlikti namie. Radusi laisvą minutę pasilepinu įvairiomis veido kaukėmis ir šveitikliais. Labiausiai patinka kompanijos „LING Skincare“ šveitiklis „Spotlight Papaya“ ir deguonies kaukė, „Cellcosmet“ antistresinė, „Shiseido“ valomoji kaukės. Kartais užsuku į kosmetologijos kabinetą atlikti „Intraceuticals“ veido drėkinimo procedūros.

Viktorija Macijauskienė / Redos Mickevičiūtės nuotrauka

MAKIAŽAS. Kasdien mėgstu natūralų makiažą – labiau paryškinu tik akis, tam naudoju „Tarte“ rudus vokų šešėlius. Veido odos netobulumus paslepiu „Yves Saint Laurent“ koreguojamąja priemone, pasipudruoju „Antipodes“ biria pudra, skruostus paryškinu „Tom Ford“ arba „Laura Mercier“ bronzantu ir švytėjimo suteikiančia „Make Up Forever“ priemone. Lūpas perbraukiu „Make Up Forever“ neutralios spalvos pieštuku. Kelis kartus per dieną pasipurškiu „Tatcha Luminous Dewy Skin Mist“ veido dulksna.

ANTAKIAI. Prieš porą metų man buvo atliktas permanentinis antakių makiažas, kuris atrodo labai natūraliai.

Viktorija Macijauskienė / G. Skaraitienės / „Žmonės Foto“ nuotr.

PLAUKAI. Už gražius plaukus esu dėkinga genams: kol kas jie nereikalauja jokių investicijų. Naudoju įvairius šampūnus, neturiu vieno mėgstamo, tačiau visada stengiuosi atsižvelgti į jų sudėtį. Jau daug metų lankausi pas nuostabų meistrą Kęstą Rimdžių: visiškai juo pasitikiu, kai atsisėdu į kėdę, – kalbuosi su juo ir net į veidrodį nežiūriu, vis tiek žinau, kad viskas bus gerai.

KVEPALAI. Kvepalų nekolekcionuoju: mėgstu jų turėti nedaug ir sunaudoti iki galo. Pastebiu, kad visuomet grįžtu prie „Clive Christian X“ ir „Clive Christian Noble VII Cosmos Flower“.

5 GROŽIO BŪTINYBĖS

Miegas.

Lengva vakarienė.

Fizinis aktyvumas.

Grynas oras.

Pozityvumo ir dėkingumo jausmas.

Viktorija Macijauskienė „Coocoomos“ kolekcijos fotosesijoje (14 nuotr.)
+8