Grožiui dydis nesvarbus: „Vogue“ viršelį papuošė „plius“ dydžio manekenės

Paloma Elsesser ir Ashley Graham
Paloma Elsesser ir Ashley Graham
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-06-29 17:15
AA

Naujausias arabiškojo „Vogue“ numeris pasitinka savo skaitytoją šūkiu, kad grožiui kūno dydis nėra svarbus. O ant žurnalo viršelio puikuojasi dvi bene garsiausios pasaulyje „plius“ dydžio gražuolės – Ashley Graham ir Paloma Elsesser.

Iš viso Dubajuje įsikūrusi žurnalo redakcija paruošė tris numerio viršelio versijas: vieną su bendra Ashley ir Palomos nuotrauka, kitą – su Ashley portretu, trečią – su Palomos portretu. Visas nuotraukas užfiksavo mados fotografas Miguelis Reveriego.

Mados biblija tituluojamas žurnalas pamažu prisitaiko prie laikmečio, kintančios rinkos ir socialinio jautrumo visuomenėje. Todėl tai nėra pirmas kartas, kai šį leidinį papuošia nestandartinių formų modeliai.

Paloma Elsesser ir Ashley Graham

Paloma dar šių metų gegužę kartu su keliomis kitomis manekenėmis papuošė britiškos žurnalo versijos viršelį. Štai Ashley jau trečią kartą atsidūrė ant „Vogue“ viršelio. 2017-ųjų kovą ji pateko į istoriją kaip pirmas „plius“ dydžio modelis, atsidūręs ant amerikietiško „Vogue“ viršelio. Tiesa, tąsyk Ashley fotografavosi ne viena, ji pozavo su būriu kitų modelių.

Užtat 2017-ųjų sausį jos portretas papuošė britiškos leidinio versijos viršelį. Vis dėlto tąsyk neapsieita be skandalų – įtakingiausi mados kūrėjai atsisakė aprengti Ashley fotosesijai. Nepadėjo net žymus leidinio pavadinimas – vienintelis prekės ženklas „Coach“ sutiko papuošti apkūnų modelį.

Ashley Graham ant „Vogue“ viršelio 2017-aisiais

„Man keista, kad tuo metu, kai visas likęs pasaulis maldauja mados industrijos praplėsti fizinio grožio suvokimo ribas, kai kurie mūsų garsiausi mados kūrėjai eina priešinga – ir, mano nuomone, neišmintinga – linkme“, – tuomet sakė britiškojo „Vogue“ vyriausioji redaktorė Alexandra Shulman.