Gruodžio mėnesio „Laimės“ herojė Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė: „Nesu supermoteris“

Gruodžio mėn. „Laimė“
Šaltinis: Žmonės
AA

Atrodo, kad žurnalo „Laimė“ šventinio, kalėdinio numerio herojė televizijos laidų vedėja Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė per gyvenimą skrieja vis didesniu greičiu: daugėja veiklos, projektų, pažinčių, pasiūlymų. Net pavargusios ir neišsimiegojusios, jos niekas negali išmušti iš pusiausvyros. Viešumoje ji nepasirodė nuliūdusi net po viešos informacijos, jog skiriasi su vyru.

„Aš daug šypsausi ne tik viešumoje, bet ir namie“, – tačiau Indrė su nedingstančia nuo veido šypsena nuoširdžiai tikina, jog nėra nei Stepfordo, nei supermoteris. „Nesakau, kad niekada nesu verkusi, tiesiog negailiu savęs“, – sako „Laimės“ gruodžio mėnesio viršelio veidas. Ji tiki, kad optimizmą galima ištreniruoti kaip raumenį, kad save susikuriame patys.

O tai, kaip ji taikosi prie gyvenimiškų aplinkybių, nedaužydama galvos į sieną, vadina sportinių šokių, kuriuos lankė nuo mažens, išugdytu charakteriu – būtent šokiai ją išmokė nenuleisti nosies. „Man tiesiog taip pavyksta“, – sako.

Indrės gyvenimiška filosofija tokia: „Bejėgiškumo ir prisitaikymo išmokstama. Aš jo neišmokau.“ Tačiau prisipažįsta, kad vis dar mokosi pasakyti „ne“.

Kaip I. Kavaliauskaitei-Morkūnienei sekasi laviruoti tarp kasdienybės, vaikų, darbų ir savęs, ji nuoširdžiai pasakoja gruodžio mėnesio žurnale „Laimė“, kuris prekybos vietas pasieks lapkričio 22 dieną.

Iki Kalėdų lieka vos mėnuo, tad pats laikas pradėti joms ruoštis be streso ir nelaukiant Didžiojo Panikos Penktadienio (apie jį daugiau skaitykite rašinyje „Menas dovanoti“). Surinkome keletą tyrimų, ką, kodėl ir kaip tinka (ir netinka) dovanoti, kas, anot ekonomistų ir lietuvių, yra geriausios dovanos.

O tiems, kurie ieško kalėdinių dovanų idėjų, parengėme gidą, kuriame – beveik 200 sprendimų iki 10, 50, 100 ir daugiau kaip 100 eurų. Žurnalo „Laimė“ 2020 metų prenumerata irgi galėtų būti puiki dovana!

Tradicinių kepinių receptai – branginami ir saugomi didžiausioms šventėms. Šventinio numerio tema „Pyragų istorijos“ – nauja pamėgtų tradicinių pyragų versija, kurias siūlome išbandyti per šias šventes, o idėjų, kaip, rasite gruodžio mėnesio „Laimėje“.    

Visai nesvarbu, kiek eurų kišenėje, dovanoti vis vien yra laimė. Šiai minčiai pritaria ir viršelio herojė I. Kavaliauskaitė-Morkūnienė: „Dabar madinga sakyti, kad per Kalėdas nėra svarbiausia dovanos. Taip, man nėra poreikio jų gauti, bet jaučiu poreikį dovanoti, man didelis džiaugsmas išrinkti dovanas. Ir aš tą tikrai padarysiu su malonumu ir be kančios.“

Be kančios galima rinkti ne tik dovanas artimiesiems ir mylimiesiems, bet ir pasipuošti šventėms. Apie tai, kad nauja mada, kurios nebegėda vaikytis, tampa dėvėti (arba, kūrybiškai išverčiant iš anglų kalbos naują second hand terminą pre-loved, numylėti) drabužiai ir jų bei aksesuarų nuoma, didžiulėje studijoje „Ne visai nauja“ rašo Julė Šiurkutė.

Malonaus pasiruošimo šventėms be kančios su „Laime“!

Laimė Nr. 12

Gruodžio mėnesio žurnalo „Laimė" viršelio veidas - televizijos laidų vedėja Indrė Kavaliauskitė-Morkūnienė, atrodo, per gyvenimą skrieja vis didesniu greičiu: daugėja veiklos, projektų, pažinčių, pasiūlymų. Net pavargusios ir neišsimiegojusios, jos niekas negali išmušti iš pusiausvyros. Indrė yra moteris su nedingstančia nuo veido šypsena.

Skaitykite daugiau