Grupė „Il Senso“ į „Eurovizijos“ sceną žengia su Kipro Mašanausko kūriniu „Time“

„Il Senso“
„Il Senso“
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-01-29 09:53
AA

Operos solistai Indrė Anankaitė, Ieva Barbora Juozapaitytė, Laimonas Bendaravičius ir Kasparas Damulis grįžta į „Eurovizijos“ sceną. Žiūrovų pamilta grupė vasario 3 d. pasirodys ketvirtame „Eurovizijos“ atrankos pusfinalyje su daina „Time“, kurią atlikėjams parašė kompozitorius Kipras Mašanauskas.

Daugelio spektaklių, miuziklų, filmų bei kitų projektų muzikos autorius grupei „Il Senso“ sukūrė ypatingo skambesio dainą, rašoma pranešime spaudai.

Laiko motyvas skamba viso kūrinio metu, o dainos žodžiai sako, kad „mes vis dar turime laiko…“. Tekstą šiai dainai sukūrė žinomas Lietuvos muzikas, būgnininkas Andrius Kairys.

Šiais metais grupę „Il Senso“ supa didelė, stipri ir ypatinga kūrybinė komanda. Dainos orkestro partiją įrašė dirigento Vytauto Lukočiaus vadovaujama „Vilniaus Sinfonietta“, pučiamuosius instrumentus – „Vilnius JJAZZ Ensamble“. Dainos garso režisierius Artūras Pugačiauskas. Pasirodymo choreografiją sukūrė Stefanija Nosovaitė, grupės narių kostiumus – drabužių dizainerė Rimantė Rimgailaitė, išvaizda rūpinosi visažistė Vaida Venckutė ir plaukų stilistė Rūta Smolkaitė.

„Nuoširdžiai dėkojame nuostabiai komandai, kuri buvo šalia ir padėjo įgyvendinti visus lūkesčius. Su nekantrumu laukiame mūsų pasirodymo ir tikimės, jog kiekvienas klausytojas dainoje „Time“ suras prasmę bei stiprią jos žinutę. Dovanodami savo balsus, padėsite mums nukeliauti į „Eurovizijos“ finalą“, – artėjant ketvirtam atrankos pusfinaliui sakė „Il Senso“ nariai.

„Il Senso“

Trumpai apie grupę „Il Senso“

„Il Senso“ – populiariosios klasikos grupė, sukurta Lietuvos jaunosios kartos operos solistų, kurie susibūrė vardan bendrų tikslų: eiti pirmyn, nesustoti tikėti ir puoselėti bei skleisti muzikos grožį. Jaunieji solistai koncertuoja jau daugelį metų ir turi sceninės patirties ne tik didžiosiose scenose, bet ir televiziniuose projektuose. Visi keturi atlikėjai yra ne tik ilgamečiai scenos partneriai, bet ir draugai gyvenime.

„Norėjome kad grupės pavadinimas „Il Senso“ (liet. „Prasmė“) būtų kilnus ir prasmingas kaip ir mūsų nešama idėja. Ilgai brandintą idėją dainuoti visiems kartu pavyko įgyvendinti sudėtingu karantino laikotarpiu. Visas kultūrinis gyvenimas tarsi buvo sustingęs, o mums norėjosi eiti į priekį ir nenuleisti rankų, kurti, dainuoti ir realizuoti save muzikoje.“ – pasakojo grupės nariai.