Naują įvaizdį pristačiusi grupė „Kristal“: „Scenoje nepakanka būti vien gražia lėlyte“

„Kristal“ / Joe Black Photography nuotr.
„Kristal“ / Joe Black Photography nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
2021-11-22 17:36
AA

Grupė „Kristal“ – trys veiklios, žavios merginos, kurias vienija nuoširdi draugystė, meilė muzikai ir skaniam maistui. Savo muzikinio stiliaus ieškanti, bandanti atrasti savitą skambesį, tačiau nebijanti pasirodyti vis kitokiame amplua merginų trijulė. Grupėje merginos puikiai atskleidžia ne tik savo vokalinius, kūrybinius, bet ir vadybinius gebėjimus, todėl kiekviena grupėje atlieka labai svarbų vaidmenį ir viena kitą papildo.

Dažnas galvoja, kad merginų grupė, tai aukštakulniai, makiažas, seksualūs scenos kostiumai, lengvos pop stiliaus dainelės, bei žinoma – nemokėjimas dainuoti. Toks susiformavęs šablonas gan dažnas. O dar dažniau – neteisingas.

„Esame tik už gyvą atlikimą, tikras emocijas ir, galų gale, net tas mažas klaideles, kurios gali atsirasti pasirodymo metu. Taip pat niekuomet nenorėjome būti vieno stiliaus grupė ir atlikinėti tik vieno stiliaus muziką, todėl mūsų programose galima rasti tiek roko, tiek baladžių, tiek klubinės muzikos ar lietuviškų hitų. Iš tiesų nevertėtų nustebti, jei kažkada atliktume ir džiazo aranžuotę. Programos visapusiškos kaip ir mes trys“, – kalbėjo merginos.

Bet kas gi iš tiesų yra merginų grupė „Kristal“? Susipažinkime.

Kristina Ivanova – „Grožio studijos Kristina“ vadovė, prekinio ženklo „Kristina Beauty“ įkūrėja, grožio srityje besisukanti jau dešimt metų.

„Muzikinį kelią padėjo atrasti muzikos mokytoja darželyje, kurios dėka dalyvavau konkurse „Dainų dainelė“. Nuo to laiko scenos taip ir nepalikau. Nuo šešiolikos metų jau dainavau grupėje „YVA“ su savo seserimi Natalija Bunke. Nuo tada ir pradėjau suktis pramogų pasaulio karuselėje, dalyvavau ir „Mis Lietuva“ konkurse, kur pavyko laimėti „Mis Gracija titulą. Mane visada supo muziką mylintys žmonės, kol galiausiai dabar stoviu scenoje su nuostabiomis vokalistėmis ir draugėmis – Julija ir Donata“, – kalbėjo Kristina.

Kristina Ivanova / Joe Black Photography nuotr.

Donata Borusevičė – tikra profesionalė, turinti Lietuvos muzikos ir teatro akademijos diplomą kaip džiazo vokalistė ir pedagogė, dalyvavusi televizijos projektuose, tokiuose kaip „Chorų karai“ kartu su Alytaus oranžiniu, bei Tauragės auksiniu chorais, taip pat projekte „Mes vieno kraujo“ ir “Lietuvos balsas“. Mergina neseniai atšoko savo vestuves ir be muzikos sėkmingai dirba vienoje iš paslaugas teikiančių įmonių bei vadovauja 20 žmonių komandai.

„Esu realistė ir puikiai suprantu, kad kuo daugiau funkcijų žmogus geba tinkamai atlikti, tuo labiau užtikrinta yra jo ateitis. Įstojus į menų studijas, greitai supratau, kad nenoriu apsistoti tik vienoje srityje, todėl šiandien galiu derinti labai skirtingas savo veiklas“, – sakė Donata.

Donata Borusevičė / Joe Black Photography nuotr.

Julija Jegorova savo muzikinę kelionę pradėjo šturmuodama karaoke vakarus, o klausytojams gerai pažįstama tapo po dalyvavimo šou „Chorų karai“, kuriame sužibėjo kaip viena pagrindinių solisčių Raigardo Tautkaus vadovaujamame Šampaniniame chore.

Po metų, 2012 metais mergina išbandė savo jėgas pirmąjame projekto „Lietuvos Balsas“ sezone, kuriame tapo projekto nugalėtoja ir drauge su Universal Music išleido debiutinį albumą „Mano balsas“. Visai neseniai šmaikštaujančią ir divų balades traukiančią ją stebėjome projekte „Muzikinė kaukė“. Klausytojams Julija pažįstama kaip stipraus ir aksominio balso savininkė, bei grupės „Kristal“ balsas.

Julija Jegorova-Butavičienė / Joe Black Photography nuotr.

Julija ne tik dainuoja – ji  kuria dainas, o prieš metus tapusi mama, parašė ir išleido lopšinę savo dukrytei. Muzika Julijai daugiau nei mylimas hobis, tačiau gyvenime mergina dirba „normalų darbą“ – pardavimų srityje su vokiečiakalbėmis šalimis, be to ji dar ir sporto entuziastė, kuri judėti skatina ir grupės merginas.

„Jeigu dabar susimąstėte, kad atrodau pasikeitusi, tai aš jus suprantu, nes per 10 metų tikrai gerokai pasikeičiau“, – juokėsi ji.

Merginos, prisistatydamos kiekviena atskirai, tuo pačiu nori pristatyti ir trumpą muzikinę ištrauką iš įvairių savo programų bei gaivų, naują įvaizdį.