Grupė „Man-go“ pristato naują dainą ir vasarišką fotosesiją Nidoje: įvertinkite

Grupė „Man-go“ (iš kairės): Rima Petrauskytė-Malašičevė, Justina Jančiauskaitė ir Gabija Sruogiūtė / Anos Rosso nuotr.
Grupė „Man-go“ (iš kairės): Rima Petrauskytė-Malašičevė, Justina Jančiauskaitė ir Gabija Sruogiūtė / Anos Rosso nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-07-15 10:54
AA

Merginų grupė „Man-go“ šią vasarą ne tik aktyviai koncertuoja, bet ir neapleidžia naujojo minialbumo įrašymo darbų. Šiandien merginos pristato vasarišką dainą „Laiku“ ir ne ką mažiau vasariškos fotosesijos kadrus, užfiksuotus ankstyvą rytą Nidoje.

Naujas grupės kūrinys „Laiku“ savyje slepia kai ką ypatingo. Merginos prisiminė senosios „Mango“ grupės darbus, perklausė dainas, kurios kadaise nepateko į didžiulio populiarumo sulaukusius grupės albumus, ir rado kai ką, kas šiandien suskambėjo visiškai naujai ir netikėtai.

Dainos „Laiku“ melodijos motyvas pasiskolintas iš vieno iš senųjų kūrinių. Įvilktas į naują teksto ir aranžuotės rūbą jis suskambo šiuolaikiškai ir maloniai nustebino net pačias merginas.

Kartu su daina „Man-go“ narės pristato ir vasarišką bei intriguojančią fotosesiją, gimusią ankstyvą rytą gražiausiuose Nidos kampeliuose.

Gaivų atspalvį naujausiems „Man-go“ merginų kadrams suteikė ypatinga komanda, su kuria grupės narės susipažino koncertuodamos Dubline (Airija).

Merginas fotosesijai paruošė ir fotografavo duetas „Harizma“, kurį sudaro mados stilistė Edita Nyork ir fotografė Ana Rosso. Ambicingas grožio, mados, fotografijos, stiliaus, talento, aistros gyvenimui ir neribotos fantazijos idėjas puoselėjantis projektas visa tai perkėlė ir į „Man-go“ naujausią fotosesiją.

Nuotraukos praėjusią savaitę gimė Nidoje. Merginos, iš karto po Lietuvą aplankiusių didžiųjų karščių atvėsus orams, išsiruošė į fotosesiją gamtos prieglobstyje.  

Grupės „Man-go“ (iš kairės): Gabija Sruogiūtė, Justina Jančiauskaitė ir Rima Petrauskytė-Malašičevė / Anos Rosso nuotr.

4.30 val. ryto, spaudžiant ankstyvai žvarbai, vasariškais drabužėliais pasidabinusios Rima, Justina ir Gabija turėjo kantriai pozuoti fotoaparatų objektyvams ir perteikti karštą ir vasarišką nuotrauką.

Regis, merginoms tai pavyko puikiai, nes, kaip pačios tikina, buvo dirbama su puikia komanda.

Grupės „Man-go“ (iš kairės): Gabija Sruogiūtė, Justina Jančiauskaitė ir Rima Petrauskytė-Malašičevė / Anos Rosso nuotr.

„Man-go“ merginos ir toliau sėkmingai tęsia vasariškus darbus. Kartu su fotosesija pasirodančią dainą „Laiku“ grupės gerbėjai būtinai išgirs ir naujausiuose „Man-go“ koncertuose. Artimiausias iš jų vyks liepos 17 d. Palangoje, „Laukinių vakarų salūne“.

Grupė „Man-go“ pristato vasarišką fotosesiją Nidoje (6 nuotr.)