Grupė „Mood sellers“ jubiliejų atšventė drauge su Džordana Butkute

„Mood sellers" gimtadienį atšventė su Džordana Butkute/Dainiaus Putino nuotr.
„Mood sellers" gimtadienį atšventė su Džordana Butkute/Dainiaus Putino nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-01-21 15:50
AA

Sausio 19 dieną, didžiojoje „Kablio“ salėje, gausiai rinkosi žmonės į grupės „Mood sellers“ 10-ojo gimtadienio ir albumo pristatymo šventę. Kosmoso temą tą vakarą padiktavo albumo pavadinimas „Sugar&Space“. Sukurti nerealią atmosferą padėjo milžiniška planeta scenoje su besikeičiančiomis vizualizacijomis bei „ABlight“ komandos apšvietimas, kuris publiką privertė pasijausti nesvarumo būsenoje.

Ant scenos įžengę devyni moodselleriai sukėlė ovacijų audrą, ir šokius užvedančiais kūriniais, su dūdomis grąžino į didžiąją Kablio salę gyvos muzikos skambesį. Salė, kurioje daug kas netikėjo, kad gali suskambėti brass muzika, atlikus akustikos gerinimo sprendimus ir dirbant profesionaliai garso komandai, garsas buvo stebinančiai puikus.

Pirmoje koncerto dalyje grupė sugrojo didžiąją daugumą kūrinių iš debiutinio albumo. Vakaro pabaigoje paaiškėjus, kad ilgai slėpta staigmena yra kūrinys su pop scenos karaliene Džordana Butkute, žmones privertė iki galo pasijausti kosmose. 

„Šis sumanymas mums patiems atrodė kosmiškai netikėtas“, – sakė Lukas Pivoriūnas.

Džordana Butkutė su „Mood Sellers" atliko kūrinį „Tavęs ieškojo mama“, kuriam aranžuotę pučiamiesiems instrumentams parašė Leonardas Pilkauskas. Kai pirmose eilėse klausytojai jau pamatė, kas užlipo į sceną – ėmė klykti. Gale stovėję žmonės dar nesuprato, kas vyksta, o kai Džordana Butkutė uždainavo, publikos ovacijos netilo viso kūrinio metu. Po kūrinio Džordana dėkojo grupei už kvietimą ir sveikino juos su gimtadieniu.

Koncerte taip pat pasirodė atlikėja Aušra Lauraitytė, savo stipriu vokalu sudrebinusi sceną. Reperis Karpiz kvietė sistemai eiti velniop ir panašu, kad publikai tai patiko. Pasirodę grupės draugai „Rakija Klezmer Orkestar“ šokdino žmonės balkaniškais ritmais. Tiesa, scenoje jiems buvo kiek ankšta, nes turėjo sutilpti net 14 muzikantų. 

Grupėms taip patiko groti kartu, kad po koncerto, programos klausytojams iškvietus pakartoti dar vieną kūrinį, grupė grįžo ant scenos kartu su Rakijos vyrais.

Su trenksmu pažymėję 10-ąjį gimtadienį „Mood Sellers“ pažada naujienų jau greitu metu, o artimiausias susitikimas su grupe Vilniuje laukia Tarptautinėje knygų mugėje.

„Mood sellers" gimtadienį atšventė su Džordana Butkute (13 nuotr.)
+7