Grupė „Sisters On Wire“ į naują etapą žengia kartu su singlu „Duok man ženklą“

Grupė „Sisters On Wire“ / Viktorijos Makovskajos nuotr.
Grupė „Sisters On Wire“ / Viktorijos Makovskajos nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-09-02 10:23
AA

Viena ryškiausių Lietuvos popgrupių „Sisters On Wire“ rudenį pasitinka su nauja daina „Duok man ženklą“. Kartu pristatomas ir muzikinis vaizdo klipas, nufilmuotas išskirtinėje lokacijoje – Liepiškių technologijų parke.

Grupės vokalistas Olegas pasakojo, jog pirmosios šios dainos užuomazgos gan seniai:

„Pirmosios eilutės atsirado dar prieš porą metų. Namie grodamas gitara kažką niūniavau sau po nosimi, kol įstrigo viena frazė – „duok man ženklą“. Ganėtinai greitai gimė ir likę dainos žodžiai, kurie turėjo virsti gražia balade.“ Tačiau pradėjus įrašus studijoje naujoji Sisters On Wire daina pakrypo visai kita linkme – iš svajingos melodijos ji tapo šokių muzikos kūriniu, kuris iškart prigijo kiekvienam grupės nariui.

Grupė „Sisters On Wire“ / Viktorijos Makovskajos nuotr.

„Tekstas užmezga temą, o muzika perteikia emociją“, – mintimis apie kūrinį dalinosi Olegas Jerochinas.

Sisters On Wire išleido ir naujosios dainos klipą: „Tai tarsi ženklas iš kosmoso“

Kartu su daina Sisters On Wire pristato ir šio kūrinio muzikinį klipą, kurį režisavo Evaldas Arlauskas. Filmavimai vyko Liepiškių technologijų parke, o specialiesiems efektams ir intarpams buvo panaudotos tikros žvaigždžių nuotraukos iš NASA atviros internetinės svetainės.

Grupės narė Ieva dalinosi, jog klipo idėja gimė gan netikėtai – ją pasiūlė pats režisierius, frazę „duok man ženklą“ interpretuodamas kaip atsaką iš visatos: „Evaldas pasiūlė nufilmuoti dainą lokacijoje, kuri turėtų kosminės tematikos elementų, o pats dainos pavadinimas būtų pateiktas kaip ženklas, kurio tarsi laukiama iš kosmoso“. Ji taip pat teigė, jog pradėjus filmavimus grupės nariai suprato, jog tai yra būtent ta idėja, kurios jiems reikėjo. „Filmavimo aikštelėje įsitikinome, kokia tai nuostabi mintis. Vaizdas žiūrovui turi labiau perteikti nuotaiką ir emociją, o ne patį tekstą. Su šia užduotimi režisierius bei jo komanda susitvarkė visu 100 procentų.“

Naujosios dainos pristatymas – Katedros aikštėje

Rugsėjo 2 dieną Sisters On Wire pasirodys ir Katedros aikštėje, kur gyvai atliks savo naująją dainą „Duok man ženklą.“

„Kai Olegas pirmą kartą parodė dainą ir išgirdau jos priedainį, galvoje sukosi tik viena mintis – noriu ją atlikti gyvai. Tai viena tokių dainų, kuri turėtų skambėti festivaliuose, miestų šventėse, kai visa minia kartu su tavimi šoka vienu ritmu“ – savo emocijomis prieš pasirodymą dalinosi vokalistė Ieva. Šiemet „Sisters On Wire“ išleido albumą „Horizontai“, pirmą kartą pasirodė Žalgirio arenoje, o rugsėjo 2 dieną surengs vieną didžiausių savo pasirodymų Katedros aikštės scenoje. Šiuo metu šis vilniečių ketvertukas sėkmingai užbaigia vasaros koncertų maratoną bei tęsia naujojo albumo įrašų darbus.

Grupė „Sisters On Wire“ į naują etapą žengia kartu su singlu „Duok man ženklą“ (10 nuotr.)
+4