Grupė „The Ditties“ savo naują dainą skiria moterims: „Šypsena – pirmas žingsnis meilės link“

„The Ditties“ ir Saulius Baradinskas / Pauliaus Butkaus nuotr.
„The Ditties“ ir Saulius Baradinskas / Pauliaus Butkaus nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-03-11 13:38
AA

Unikalus muzikinis „Sapiens Music“ projektas kovą savo gerbėjus sutinka su dar stipresne jėga. Visų laukia dar daugiau gabių atlikėjų bei įsimintinų jų kūrinių. Šiandien Žmonės.lt pristato džiazo merginų grupę „The Ditties“ bei jų dainą ir vaizdo klipą „Moterys“.

„The Ditties“ merginos jau kurį laiką svarstė papildyti savo repertuarą lietuviškomis dainomis. Anot merginų, geresnio laiko kaip šiemet nėra, nes būtent 2021 m. „The Ditties“ švenčia 10 metų muzikavimo sukaktį.

„The Ditties“ / Pauliaus Butkaus nuotr.

„Ta proga nutarėme išleisti lietuviškų dainų albumą „Estrada“, kuris pasirodys pavasario gale, o kartu gimė mintis sukurti ir originalią dainą apie moteris, nes tokios dainos lietuvių kalba dar neturėjome. Daina pasakoja apie tai, kokios mes, moterys, galime būti švelnios, mylinčios, iškalbingos, galinčios nuginkluoti aštriu liežuviu, kupinos meilės ir troškimų, ramios ir ugningos, išmintingos, viliokės ir šmaikščios. Dainoje iškeltas retorinis klausimas „ko nori moterys?“ turbūt liks amžinas ir neišgvildentas. Tik pažinęs moterį vyras gali atsidurti amžinajame kurorte“, – dainą pristato „The Ditties“ narė Rūta Švipaitė.

„The Ditties“ ir Saulius Baradinskas / Pauliaus Butkaus nuotr.

Dainą atlikėjos skiria visoms moterims bei tiems, kas jas myli, dievina humorą, moka pasijuokti iš savęs ir į viską žvelgia su šypsena.

Kaip ir kiekvieni režisieriaus Sauliaus Baradinsko sugalvoto „Sapiens Music“ projekto dalyviai, grupė „The Ditties“ vaizdo klipo pabaigoje palieka žinutę. Kokia jos reikšmė?

„Žodžiai „šypsena – pirmas žingsnis meilės link“ mums yra labai artimi, nes tai – tarsi „The Ditties“ grupės kredo. Su šypsena mes galime pasiekti klausytojų širdis, nešti gerą nuotaiką ir norime paraginti ir kitus žmones dovanoti šypsenas kuo dažniau vieni kitiems, o ypač šiuo nelengvu metu, nes šypsena – pirmas žingsnis meilės link“, – pasakoja Rūta Švipaitė.

„The Ditties“ / Pauliaus Butkaus nuotr.

„The Ditties“ scenoje – jau 10 metų, todėl merginos puikiai jaučiasi tiek prieš kameras, tiek scenoje, tiek komandoje. Šis projektas joms tapo dar viena malonia patirtimi.

„Esame kaip vienas kumštis, jaučiame viena kitą ir palaikome. Buvo įdomu matyti visą filmavimo procesą iš arti. Galbūt sunkiausia užduotis – žiūrėti į kamerą, o ne į žiūrovą, nes grįžtamojo ryšio tą akimirką nėra. Jis bus tik po to, kai pasirodys video. Visa „Sapiens Music“ komanda dirbo atsidavusiai, profesonaliai ir su šypsena. Didžiausi aplodismentai kiekvienam. Nuo grupės „The Ditties“ „Sapiens Music“ komandai linkiu sėkmingai gyvuoti ir toliau augti, atrasti kažką naujo ir stebinančio, kad jų vardas, o kartu ir mūsų visų, Lietuvos atlikėjų, kuo dažniau būtų girdimas ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų“, – sako Rūta. 

„The Ditties“ – „Moterys“:

Grupė „The Ditties“ (45 nuotr.)
+39