Grupė „Willie Valo“ pristato naują dainą:„Vasara atnešė dvejopus jausmus“

V. Klimavičius/Organizatorių nuotr.
V. Klimavičius/Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-02-06 10:47
AA

„Klastinga ta vasara, net neapsidairai, o jau ir žiema“, – juokiasi grupės „Willie Valo“ narys Valius Klimavičius kalbėdamas apie naujosios dainos emocijas. Iš tiesų, kiek neįprastai vasaros pavadinimu skambantis kūrinys labiau primena melancholišką nuotaiką, tinkančią ilgiems rudens ar žiemos vakarams. Tačiau V. Klimavičius atvirauja, kad dainos emociją išryškino ne tik dainos žodžių kūrimo laikas, bet ir neįtikėtini vasaros įvykiai.

Daina apie vasaros atsiminimus. Taip anot grupės lyderio būtų galima apibūdinti dainos „Summer“ žodžius ir perteiktą nuotaiką. „Dainos žodžiai sugulė šį rudenį, nors mintys sukosi dar apie vasarą“, – atvirauja dainininkas.

Pasak reperio ir dainos autoriaus V. Klimavičiaus, ši vasara buvo tarsi amerikietiškieji kalneliai, pastūmėję į kiek lėtesnį kūrinio ritmą. „Tokia vasara ir buvo – labai įsimintina emocinės būsenos amplitudės kraštutinumais. Vieną akimirką džiaugiesi, kitą krenti į emocinę duobę, o toje duobėje atrandi spalvas, kurių nepajautei anksčiau, – pasakoja Valius. Pradedi suvokti ko nori ir kur turi eiti kaip žmogus. Vieną akimirką jauti pilnatvę, o kitą – lyg ir viską praradęs atrandi save iš naujo.“

Vis dėlto, kaip teigia „Willie Valo“ vokalistas, šie pamąstymai ir emociniai kalneliai nebuvo vien tik gulint ant smėlio priešais jūrą ar nieko neveikiant. Praėjusi vasara, pasak V. Klimavičiaus, labiau išsiskyrė potyriais, kurie, ko gero, nutinka tik kartą gyvenime.

„Asmeninio gyvenimo detales stengiuosi pasilikti sau, o vietoje liūdnesnių jo akimirkų galiu pasidžiaugti, kad vasarą iš gyvūnų prieglaudos „Beglobis“ „įsišuninau“ savo geriausią draugą, belgų aviganį Kongą. Tai, kad mūsų draugystė bus stipri ir įdomi, ko gero įprasmino ir vienas vasaros vakaro įvykis, kuris išliks atmintyje. Kartu su Kongu, po ilgo įkalbinėjimo, nuo tilto nutempėme nušokti grasinusį jaunuolį, – neeilinius vasaros įspūdžius pasakoja Valius Klimavičius. – Taip pat vasarą įprasmino ir su partneriais sėkmingai vykdomas „Jotvingių Kalnas“ kvartalo projektas. Tai buvo viena mano didžiausių svajonių dirbant nekilnojamo turto srityje. Taigi, vasara įsimintina visa įspūdžių ir emocijų spalvų spektro gama. Tai taip ir nežinai: ar liūdėti labiau, ar džiaugtis.“

Hamletiškai apmastydamas vasaros įvykius ir naujosios dainos emociją, žinomas reperis atvirauja, kad tikrai yra laimingas dėl dainos įgyvendinimo.

„Galbūt vasara ir atnešė dvejopus jausmus, tačiau tikrai esu patenkintas ir noriu padėkoti komandai, prisidėjusiai prie šio kūrinio įgyvendinimo. Dainą sukūrėme kartu su prodiuseriais Einaru Matijošaičiu ir Artiomu Penkevičiumi. Vaizdo klipą sukūrė Šarūnas Apalainis ir jo video produkcijos komanda „NewSequence“. Ačiū jiems! Su šia komanda eičiau nors ir į muzikinį karą ar bulviakasį“, – juokėsi V. Klimavičius.