Grupėje „Golden Age“ – dideli pokyčiai: su nauja nare pristato kalėdinę dainą

Grupė „Golden Age“
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Reperių merginų duetas „Golden Age“ turi savo gerbėjams gerų naujienų. Į 2019-uosius grupė žengia stipriai atsinaujinusi – prie senbuvės Gabrielės Urbonaitės prisijungia talentinga ir ugninga klaipėdietė Akvilė Januškaitė, o klausytojų laukia dar įspūdingesnė programa. Tuo galite įsitikinti įvertinę du naujus grupės kūrinius.

Prieš kelerius metus išgarsėjusi grupė naujus metus pradeda atsinaujinusios. Pokyčius grupėje nulėmė noras duetui suteikti daugiau įvairesnio skambesio, naujovių. Prie „Golden Age“ narės Gabrielės prisijungusi Akvilė – puikus to įrodymas. Naujienomis džiaugiasi ir grupės vadybininkas, prodiuseris Genadijus Narbut.

„Akvilę atradome po ilgų paieškų, bet jos tikrai vertėjo laukti. Iš karto buvome sužavėti jos talentu, charizmatiškumu, o jos balso galimybės išties didelės“, – sako G.Narbut.

Atsinaujinęs duetas jau turėjo progą prisistatyti gerbėjams. Merginos buvo puikiai sutiktos Klaipėdos eglės įžiebimo koncerto metu, kur jų pasirodymo klaipėdiečiai ir miesto svečiai laukė gausiomis ovacijomis.

Nieko nekantraudamos „Golden Age“ narės parengė ir dar vieną staigmeną – smagų kalėdinį kūrinį „Rudolfas Raudonnosis“ ir jo vaizdo klipą. Tai jau tapo kasmetine tradicija – praėjusiais metais grupė gerbėjus džiugino šventiniu kūriniu „Begemotas“.

Dažniausiai angliškus žinomus atlikėjų hitus koncertuose atliekančios klaipėdietės „Golden Age“ narės tikisi, kad ši daina puikiai tiks kalėdinio laikotarpio metu ir kiekvienam įpūs šventinės nuotaikos.

Ir tai – dar ne viskas. Pokyčiams pasiryžusi grupė naujus metus ruošiasi pradėti dar griausmingiau, todėl grupės programoje gausu naujų kūrinių. „Golden Age“ merginos perdainavo šiuo metu radijo stotyse populiarų kūrinį „Taki Taki“ ir pristato smagų vaizdo klipą iš fotosesijos užkulisių.

O dabar žinia neįsivaizduojantiems savo gyvenimo be muzikos. Metų pabaigoje grupė persikėlė į naujas patalpas, atidarė savo studiją „Golden Age Records“ ir ieško žmonių.

„Šiuo metu intensyviai dirbame prie naujų projektų, tad suteikiame šansą jauniems, kūrybingiems žmonėms iš pajūrio išbandyti kažką naujo“, – sako prodiuseris Genadijus Narbut.

Kviečiami dainininkai, muzikos kūrėjai, prodiuseriai ar tie, kurie iš rankų negali paleisti vaizdo kameros bei neįsivaizduoja gyvenimo be socialinių tinklų. Jei norite išbandyti naują veiklą ir prisijungti prie komandos, parašykite žinutę grupės „Golden Age“ feisbuko paskyroje.

Skaitykite daugiau