Grupės „2kvėpavimas“ premjera: naujoje dainoje vietą rado ir erotinio romano herojus

„2kvėpavimas“ / Martyno Stankaičio nuotr.
„2kvėpavimas“ / Martyno Stankaičio nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-08-09 12:11
AA

„Kala iš Impalos“ – taip vadinasi naujausias interneto sensacija tapusios grupės „2kvėpavimas“ kūrinys. Galima lažintis, kad dauguma nepasakytų, kas ta „Impala“, tačiau automobilių gerbėjai nesitveria savam kailyje norėdami visiems pranešti, kad „Impala“ yra mašina, tiksliau nelabai populiaraus Lietuvoje „Chevrolet“ modelis. Ir taip, tai jau antras iš eilės „2kvėpavimo“ kūrinys, kurio pavadinime – automobilio modelis.

Prieš du mėnesius pasirodžiusi daina „Panamera“ ilgai nekrito iš populiariausių lietuviškų dainų sąrašo ir „Youtube“ platformoje jau turi surinkusi daugiau nei 600 000 peržiūrų.

„2Kvėpavimas“ / Martyno Stankaičio nuotr.

„Gal niekas ir nepatikės, bet tai visiškas atsitiktinumas, neturėjau tikslo apdainuoti visą autoparką“, – sako „2kvėpavimo“ narys ir dainos autorius Denisas.

Jis pasakojo, kad „Kala iš Impalos“ žodžius sukūrė daug anksčiau nei „Panameros“. „Nemeluosiu – senovinė „Impala“, kurią žmonės gali pažinti ir iš kompiuterinių žaidimų – mano svajonių mašina. Tačiau ir tai nebuvo esminė priežastis. Labiausiai dainos atsiradimą lėmė tobulai susirimavę žodžiai „Kala iš Impalos“. O jau visus kitus parašiau pagal juos“, – dainos gimimą pasakojo jos autorius.

Dainoje neįprastai daug tikrinių daiktavardžių. Čia minimi ir Bradas Pittas, ir Angelina Jolie, ir Johnas Lennonas, ir Waltas Disney'us, ir Bruce Willisas, ir Justinas Bieberis, ir reperis Derulo. Vietą tekste randa ir erotinio romano „50 pilkų atspalvių“ pagrindinis veikėjas Kristianas Grėjus, ir net mitinis herojus Prometėjas.

„Tačiau daina yra ne apie juos, o apie tai, kad geriausia gyvenime būti savimi“, – šypteli dainininkas ir teksto autorius.

„Kala iš Impalos“ čia:

Denisas jau išbandė naują kūrinį koncerte ir sulaukė minios pritarimo. „Tiesa, kai paklausiau, ar yra žinančių, kas yra „Impala“, tik keli bičai rėkė, kad taip“, – atsiduso Denisas.

Tik žinovams suprantamas pavadinimas, kurio prasmė net ir pasibaigus dainai netampa aiškesnė – ne kliūtis jai gyvuoti. Denisas įsitikinęs, kad taip tik dar įdomiau ir naują dainą įtraukė į koncertinę programą.

Artimiausi „2kvėpavimo“ koncertai: rugpjūčio 13 d. – Zarasuose, 19 d. – Kražiuose, 26 d. – Rudaminoje, 27 d. – Utenoje.