Grupės „Freaks on floor“ lyderis Justinas Jarutis – apie įsimintiniausią koncertą

„Freaks On Floor“ / Asmeninio albumo nuotr.
„Freaks On Floor“ / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-05-19 17:37
AA

Jau šį savaitgalį prasidės kasmetinės „Kauno Hanzos dienos 2016“, kurių metu pasirodys ir grupė „Freaks on Floor“. Vaikinai pasirodys šeštadienį 22 val. Kauno senosios prieplaukos amfiteatre.

Likus iki koncerto porai dienų viena iš šventės vedėjų Agnė Juškėnaitė kalbino grupės lyderį Justiną Jarutį, kuris išreiškė meilę „Žalgiriui“, papasakojo apie įsimintiniausią koncertą ir pažadėjo tikrą punk roko koncertą Kaune.

Pašnekovas prisipažino, kad laukia „Hanzos dienų“, nes jų grupei be galo patinka koncertuoti Kaune ir papasakojo apie patį įsimintiniausią koncertą šiame mieste. „Pasirodėme viename klube, kuriame galėjo tilpti koks 100-120 žmonių, bet susirinko 400. Mūsų būgnininkas susipjaustė nugarą į ką tik nudažytą sieną, o aš apspjoviau vieną klausytoją“, – savo prisiminimais apie pasirodymą pasidalino J.Jarutis.

Be to, nors pats Justinas gyvena Vilniuje – jis neturi jokios antipatijos Kaunui. Priešingai jis mano, kad Kauno „Žalgirį“ turėtų mėgti kiekvienas – tiek vilniečiai, tiek kauniečiai. „Kas dar vienija Kauną ir Vilnių? Mes turim patį geriausią tiltą Savanorių prospekte, kuris tęsiasi iki pat Kauno“, – šypsosi „Freaks on Floor“ lyderis.