Grupės „Kitokios“ narė Indrė Burlinskaitė kultūrizmo varžybose iškovojo aukso medalį

Indrė Burlinskaitė kultūrizmo varžybose / „Caramela Photography“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Niekam ne paslaptis, kad grupės „Kitokios“ narė Indrė Burlinskaitė aktyviai užsiima lengvuoju kultūrizmu. Sekmadienį mergina dalyvavo „AMIX Nutrition Kauno kultūrizmo ir fitneso pirmenybėse“ ir vienoje kategorijoje užėmė pirmą vietą.

Portalui Žmonės.lt I.Burlinskaitė atviravo, kad apie pergalę Kaune ji nesvajojo. Mat prieš tai Anykščiuose vykusiose varžybose dainininkė liko penkta, o sekmadienio pirmenybėse Kaune dar ir varžovių buvo daugiau.

„Tikrai nesitikėjau laimėti. Kaune fitneso (lengvojo kultūrizmo – red. past.) bikinio kategorijoje dalyvavo 17 merginų. Antrame etape liko 15, o į finalą pateko 6 merginos. Būti jų tarpe – man jau buvo didelis pasiekimas, – sakė grupės „Kitokios“ narė. – Laimėta pirma vieta ir aukso medalis suteikė neįtikėtinų emocijų. Dar ir šiandien jaučiuosi pakylėta, nes mano pastangos ir darbas sporto salėje nenuėjo perniek“.

Indrė Burlinskaitė kultūrizmo varžybose nurungė visas varžoves (5 nuotr.)
„Caramela Photography“ nuotr.
+2

Anot Indrės, kuri lengvojo kultūrizmo varžybose atstovavo Marijampolės klubui „Tauras“, ant laurų ji tikrai neužmigs ir jau treniruojasi kitoms varžyboms.

„Dėl tolimesnių planu dar nieko konkretaus pasakyti negaliu, bet varžybų daug laukia prieš akis. Reikia tik turėti noro, kurio aš turiu apsčiai. Žinoma, sportas atima po dvi valandas per dieną, tačiau labai norint gali viską spėti – sportuoti, dainuoti ir dirbti“, – portalui Žmonės.lt sakė I.Burlinskaitė.

Tiesa, Indrė suskubo pridurti, kad be savo trenerių – Rinaldo Česnaičio ir Karolio Šarkausko – ji nebūtų taip toli nuėjusi. Dėkinga mergina ir plaukų stilistui Robertui Danilevičiui, kuris išgražino ją prieš varžybas.

Skaitykite daugiau