Grupės „Lemon Joy“ gerbėjai ėjo iš proto per naujo albumo pristatymo koncertą

Koncertų salėje „Compensa“ grupė „Lemon Joy“ pristatė savo naują albumą „Willkommen“ / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Koncertų salėje „Compensa“ grupė „Lemon Joy“ pristatė savo naują albumą „Willkommen“ / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-02-15 21:12
AA

Grupė „Lemon Joy“, vedama charizmatiškojo vokalisto Igorio Kofo, ant scenos stovi jau daugiau nei dvidešimt metų ir jų populiarumas neblėsta. Ištikimi gerbėjai vis dar laukia naujų kūrinių, o vėliau juos traukia kartu su grupe sausakimšose arenose. Todėl „Lemon Joy“ savo fanams po penkerių metų pertraukos padovanojo dovaną – albumą „Wilkommen“ ir koncertinį turą.

Trečiadienį koncertų salėje „Compensa“ įvyko vienas iš „Wilkommen“ turo koncertų. Jo metu buvo galima išgirsti tiek senų ir laiko patikrintų bei gerbėjų pamiltų kūrinių, tiek naujų, tačiau jau radijo stočių topuose karaliavusių kūrinių.

Koncerte buvo galima pastebėti tiek subrendusių „Lemon Joy“ klausytojų, tiek jaunųjų melomanų ir net nemažai vaikų. „Lemon Joy“ gerbėjų ratas – ypač platus.

Koncerte skambėjo ne tik tokie hitai kaip „Kažkada“, „Mylėt tave taip beprotiška ir keista“ ar „Ne apie mus“, bet ir naujesni kūriniai – klausytojų šiltai priimtas kūrinys „Willkommen“, egzotiško pavadinimo daina „Ylang Ylang“ bei „Be atšvaitų“.

Koncertų salėje „Compensa“ grupė „Lemon Joy“ pristatė savo naują albumą „Willkommen“ / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Nors praėjo jau daug metų nuo grupės gyvavimo pradžios ir šiandien „Lemon Joy“ jau nebe tie ekscentriški, lūpas ir nagus pasidažę vaikinai, kokie buvo karjeros pradžioje, jiems nebereikia išsišokti, jog būtų mėgstami, o dainos – itin sėkmingos ir populiarios.

Stebint auditoriją buvo akivaizdu, jog nors seni hitai – visuomet bus mėgstami ir sėkmingi, klausytojai mielai klauso ir naujųjų grupės kūrinių. Žiūrint į sceną malonu matyti, kaip vokalistas Igoris Kofas, gyvenime toks tylus ir ramus, atsiskleidžia, puikiai valdo publiką. Ir žvelgiant į jį, žmogų, kuris ant scenos stovi jau daugiau nei dvidešimt metų, tikrai nepasakysi, jog prieš koncertą jis jaudinosi.

„Iš tiesų aš labai jaudinausi ir net šiek tiek bijojau prieš šį koncertą. Tačiau dabar jau nebebijau. Ačiū jums už palaikymą, ačiū už pasitikėjimą“, – sakė Igoris sausakimšai „Compensa“ salei, pilnai pačio įvairiausio amžiaus jo gerbėjų.

Per savo ilgą buvimo scenoje laikotarpį „Lemon Joy“ išleido netgi 7 studijinius albumus: „Glostyk“ (1996), „Super“ (1998), „Mylėt tave taip beprotiška ir keista“ (1999), „REstart“ (2001), geriausių hitų rinkinys „Electropop“ (2004) „1210“ (2006), „Stebuklas“ (2011) bei vasario 15-ąją salėje „Compensa“ pristatytas, gerbėjų net penkerius metus lauktas „Willkommen“ (2016). Pastarasis „Lemon Joy“ albumas buvo išleistas ne tik įprastu kompaktinės plokštelės formatu, tačiau melomanų itin mėgiamu vinilinės plokštelės formatu. „Lemon Joy“ dainos „Willkommen“ klipą pristatė vasario 10-ąją.

„Lemon Joy“ koncertas Vilniuje (35 nuotr.)
+29