Grupės „Pikaso“ nario Haroldo Šklėriaus žmona Deimantė susilaukė antro berniuko

Haroldas ir Deimantė Šklėriai / Asmeninė nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Grupės „Pikaso“ nariui Haroldui Šklėriui ir jo žmonai Deimantei ši gruodžio 7-oji – ypatinga. Jiems gimė berniukas, praneša 15min.

Laimingi tėvai gruodžio 7-ąją 11 val. ryto gimusiam sūnui davė Eduardo vardą.

„Labai smagu ir labai gera. Visa šeima džiaugiamės, esame labai laimingi“, – 15min džiugių emocijų neslėpė Haroldas. Pasak jo, gimdymas praėjo laimingai, tiek Deimantė, tiek kūdikis jaučiasi puikiai.

Džiugia žinia trečiadienio popietę jis pasidalijo ir socialiniame tinkle. Feisbuke jis rašė: „Prieš keletą valandų su Deimante Šklėriene pirmąkart pamatėm savo antrą sūnų! Kristijonas turi brolį. Eduardas Šklėrius jau čia!!!“

Eduardo vardą laimingi tėvai sūnui buvo išrinkę jau seniau. Pasak Haroldo, jį derino prie vyresnio sūnaus Kristijono, esą abu vardai ilgi, solidūs, gražiai skamba.

„Buvo ir kitų gražių vardų, bet norėjome, kad nebūtų ir labai dažnas. Šis vardas sūnui tiesiog tiko“, – sakė Haroldas.

Haroldas ir Deimantė Šklėriai / Asmeninė nuotr.

H.Šklėrius puikios laukimo nuotaikos neslėpė ir prieš kelias dienas kalbėdamas su 15min: „Didžiausia dovana Kalėdų proga, kaip ir prieš dvejus metus – antras vaikelis. Kristijonas turės brolį.“

Jiedu ruošėsi berniukui, tačiau neslepia, džiaugtųsi, jei šeimoje dar augtų ir mergaitė. „Kodėl ne? Aš tikrai norėčiau, bet reikia dar leisti mamai pailsėti, čia juk didelis darbas, ne taip lengva tuos vaikus auginti. Po kelių metų, gal, bet dar ne dabar“, – sakė jis.

Auginti vaiką – ypatingas jausmas, tačiau kai sužinai, kad greitai turėsi ir antrąjį, pasaulis atrodo dar gražesnis ir prasmingesnis.

Haroldas ir Deimantė Šklėriai / Asmeninė nuotr.

„Kai atsirado pirmas vaikas ir santuoka, viskas susidėjo į lentynėles ir dabar yra taip, kaip ir turi būti. Kai neturi tokios atsakomybės, esi vienas. Net turėdamas draugę nesi motyvuotas labai gerai gyventi. Su kiekvienu vaiku jaučiasi atsakomybė, bet tuo pačiu ir noras stengtis dėl jų. Tai yra didžiausia priežastis, dėl ko gyvenu ir dėl ko turiu stengtis dirbti ir uždirbti“, – 15min pasakojo Haroldas.

O kaip į naujienas reaguoja Šklėrių pirmagimis Kristijonas? „Sūnus jau viską supranta, žino, kur yra brolis dabar. Taip pat supranta, kad turės dalintis žaisliukais su broliu. Pasakojam jam visas istorijas, kaip bus smagu kartu augti. Knygelėje jeigu parodai kūdikį, jis iškart rodo į mamos pilvą“ , – juokėsi H.Šklėrius.

15min primena, kad Haroldas Šklėrius ir Deimantė Tumosaitė susituokė 2014 metų rugsėjį, Vilniaus Šv.Mikalojaus bažnyčioje. Iki vestuvių su mylimąja Deimante H.Šklėrius draugavo kelerius metus.

Pirmagimio sūnaus Kristijono pora susilaukė 2014-ųjų gruodį.

TAIP PAT SKAITYKITE: Katažina ir Deivydas Zvonkai susilaukė dvynių: gimė berniukas ir mergaitė

Haroldas ir Deimantė Šklėriai (6 nuotr.)
Skaitykite daugiau