Grupės „Pikaso“ narys Rokas Laureckis vedė savo mylimąją

Rokas Laureckis ir Aida Rybalko / Asmeninio albumo nuotr.
Rokas Laureckis ir Aida Rybalko / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-05-24 15:09
AA

Netradicinę vestuvėms dieną pasirinko grupės „Pikaso“ narys Rokas Laureckis (25) – ketvirtadienį jis susituokė su savo išrinktąja čiuožimo trenere Aida Rybalko (26).

Vienoje Kauno bažnyčių susituokusi pora džiaugsmo neslėpė – Rokas pasidalijo vestuvine nuotrauka savo socialinėje paskyroje.

Pora ir žinia apie sužadėtuvės pasidalijo ne tik su šeima ir geriausiais draugais, bet ir su savo gerbėjais.

„Pasipiršimas iš tikrųjų buvo visiškai netikėtas. Staiga kilo noras pasiimti žiedą, kai vykome su Aida atsipalaiduoti į Birštoną. Po to viskas gavosi tiesiog savaime...Žinoma, negalvojau, kad bus taip sunku, ir kad taip jaudinsiuos, drebės rankos. Išdrįsau. Manau, kad vyrams piršlybos yra sunkus dalykas, nes tai atsakingas žingsnis gyvenime. Juk pasirenki moterį, su kuria nugyvensi visą savo gyvenimą. Tai dar ne vestuvės, bet... Parodai, kad su tuo žmogumi nori būti visą likusį laiką. Būtent dė to delnai prakaitavo, rankos drebėjo, bet man pavyko“, – portalui Žmonės.lt pasakojo dainininkas.

Roką daugelis prisimena dar iš tų laikų, kai jis dalyvavo muzikiniuose projektuose „Muzikos akademija“ bei „Lietuvos balsas“. Šiems pasibaigus jis buvo pastebėtas grupės „Pikaso“ prodiuserių ir ne kartą viešumoje pelnė gražuolio svajonių jaunikio titulą.

Buvusi Lietuvos dailiojo ledo čiuožėja Aida Rybalko taip pat dalyvavo televizijos projektuose. Moteris drauge su Daumantu Mikučioniu laimę bandė projekte „Šokiai ant ledo“.

A. Rybalko Lietuvos dailiojo čiuožimo čempionate net du kartus užėmė antrąją vietą.