Grupės „Pikaso“ narys Valdas Kabutavičius pristato būsimą įsimylėjėlių himną

Valdas Kabutavičius/Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Ko gero, žemėje nerasime žmogaus, kurio nors kartą nebūtų aplankiusi meilė. Tokia stipri, kad net sunku rasti tinkamus žodžius jai išreikšti. Tačiau ne visuomet būtina kalbėti: galima kartu su savo gyvenimo meile klausytis dainų: ir jei Jums atrodė, kad kol kas niekas nesukūrė tokios dainos, kuri tiksliai nupasakotų Jūsų jausmus – pasiklausykite naujausio kompozitoriaus Valdo Kabutavičiaus kūrinio „Tu – priežastis“.

„Tai daina apie stiprų dviejų žmonių ryšį, apie amžiną meilę, kad ir kas nutiktų“, – pasakoja grupės „Pikaso“ narys Valdas, kuriam šis, karantino laikotarpis, kaip ir daugeliui dainininkų bei kūrėjų – tikras įkvėpimo lobis. Nors, pasak Valdo, atšaukti renginiai, kuriuose turėjo dalyvauti, dainuodamas ar juos vesdamas, turėjo įtakos bendroms nuotaikoms, tačiau kūrėjas stengiasi surasti ir teigiamų šio tarpsnio pusių. Taip filosofiškai nusiteikęs, jis peržvelgė savo tėčio Virganto kurtų eilių senus užrašus ir rado prieš 43 metus rašytą tekstą, kurį pavyko adaptuoti į dainą. „Supratau, kad meilė turi visus amžinybės požymius: ar anksčiau, ar dabar – įsimylėjus žmonės jaučiasi lygiai taip pat – it pakylėti nuo žemės“, – šypsosi Valdas.

Valdas Kabutavičius/Organizatorių nuotr.

Naujasis kūrinys – tai himnas meilei, per kurį ne vienas mylintis pasipirš, ir kuris skambės gražiausios meilės šventės – vestuvių metu – jauniesiems šokant pirmąjį šokį.

Skaitykite daugiau