Grupės „Pikaso“ vaikinai: „Vaikai mums svarbiau už karjerą“

Haroldas Šklėrius su sūnumi ir Tomas Eigertas
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

„Pikaso“ grupės nariai Tomas Eigertas ir Haroldas Šklėrius nėra tie vyrai, kurie itin trauktų praeivių žvilgsnius. Nors koncertuodami jie į sales visoje Lietuvoje sukviečia tūkstančius gerbėjų, atlikėjai pripažįsta, kad sostinėje netgi nėra itin atpažįstami.

„Esame šeimos vyrai, auginame mažus vaikus, negyvename viešo gyvenimo, neiname į vakarėlius, o skandalai prie mūsų išvis nelimpa“, – sakė šou pasaulio atstovai.

35–erių Haroldas ir 32–ejų Tomas kadaise išgarsėjo televizijos realybės šou, o dabar jie grupėje „Pikaso“ dainuoja jau dvylika metų. Vyrai ne tik intensyviai koncertuoja visoje Lietuvoje, bet yra ir populiarūs renginių vedėjai. Tačiau svarbiausiu savo gyvenimo darbu abu vyrai vadina tėvystę. Haroldas augina penkerių ir septynerių metų berniukus, o Tomas turi ketverių sūnų ir beveik metų amžiaus dukrelę.

Tomas su Haroldu akimirką tapusavy pasiginčyja, ar patriarchalinis šeimos modelis, pagal kurį vyras uždirba pinigus, o žmona daugiau rūpinasi namais ir buitimi, dar apskritai egzistuoja.

Haroldas Šklėrius su sūnumi / Asmeninė nuotr.

„Mes esame kardinaliai kitokie vyrai, kuriems norisi patiems auginti vaikus ir nestabdyti žmonų siekti savo tikslų“, – laidoje „Kasdienybės herojai“ sako pašnekovai.

„Vyrai, kurie gyveno pagal tą modelį, greičiausiai jau visi yra išnykę, bet jei kalbėti apie mus, aš irgi einu sudėti į indaplovę indus, juos išimti, moku nuprausti dukrą, pakeisti sauskelnes, sutvarkyti. Galiu ir pašveisti vonią, pavalyti namus. Tai yra visiškai normalu. Taip pat ir maisto gaminimas.

Aišku, galbūt žmona kiek didesnį procentą to atlieka, nes aš rečiau būnu. Tačiau man yra normalu sudėti pačiam drabužius į skalbimo mašiną. Aš skiriu, kurie yra balti ir spalvoti, ką galima dėti kartu, ko negalima. Koks rūbas naujas, kuris gali nudažyti, ir kuris ne. Aš skiriu tokius dalykus ir aš labai tuo džiaugiuosi. Pas mus nėra buvę, kad grįžęs su alaus buteliu sėdėčiau prie televizoriaus, nes turėjau sunkią darbo dieną“, – pasakojo T.Eigertas.

Renginių vedėjas ir organizatorius Tomas Eigertas / Asmeninio albumo nuotr.

Jie nėra tie tėčiai, kurie grįžę po sunkios darbo dienos tik paglosto vaikams galvas, o yra stipriai įsitraukę į vaikų auginimą. Vyrai patikina niekada savo žmonų nespaudę grįžti į darbus, tačiau niekada nebuvę iš tų, kurie norėtų namų šeimininkių.

Nepaisant to, kad per pandemiją scenos žmonių pajamos itin sumažėjo, o ateitis ir galimybės užsidirbti tapo visiškai miglotos, grupės „Pikaso“ nariai neabejoja, kad kad ir koks sunkus jiems būtų šis laikas, jų žmonoms vis tiek sunkiau.

„Delfi TV“ laida „Kasdienybės herojai“ – pirmadieniais, 21:00 val.

Grupė „Pikaso“
Skaitykite daugiau