Grupės „Sisters On Wire“ lyderis papasakojo apie požiūrį pakeitusį vakarėlį: iš to gimė nauja daina

Grupė „Sisters On Wire“ / Gabrieliaus Jauniškio nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

Grupė „Sisters On Wire“ šį ketvirtadienį išleido naująją savo dainą „Draugai“, kuri, anot grupės narių, parodo, kad pagrindinis jų kūrybos variklis yra draugystė.

Pasak dainos autoriaus Olego, pagrindinis dainos herojus yra daug pasiekęs gyvenime žmogus, atrodantis laimingas ir sėkmingas, tačiau kol jis siekė savo užsibrėžtų tikslų, liko be draugų. Būtent tokia ir yra pagrindinė dainos mintis, jog draugai – svarbi gyvenimo dalis, suteikianti tikrąją laimę.

„Buvau vakarėlyje pas žmogų, kuris iš pirmo žvilgsnio turi viską – nuostabius namus, didelius pinigus, gražias moteris. Jaučiau, kad esu ne savo aplinkoje, bet išeiti pasirodė nepatogu, todėl tiesiog stebėjau. Po kurio laiko išryškėjo labai keistas dalykas. Tas žmogus minioje atrodė labai vienišas. Supratau, kad iš visų vakarėlyje esančių žmonių, nėra nei vieno, kuris būtų jo draugas. Žmogų gali supti tūkstančiai žmonių, tačiau jis vis tiek gali jausti vienatvę, o tai itin liūdina,“ – dalinasi mintimis Olegas.

Grupės „Sisters On Wire“ klipo filmavimo akimirka / Gabrieliaus Jauniškio nuotr.

Sisters On Wire gitaristas taip pat atviravo, kaip prieš kurį laiką buvo nuspręsta kurti naują dainą apie grupės narių draugystę:

„Prieš porą mėnesių Olegas atėjo į repeticiją ir pranešė, kad turi naują dainą. Paėmė gitarą, sudainavo ir pasakė, kad ji yra skirta mums. Tai buvo labai šilta ir graži akimirka, tarsi norėjo pasakyti, kad mus myli.“

Pats Olegas teigė, jog po to vakarėlio suprato, jog visi pasaulio turtai niekada neprilygs emocijoms ir laimei, kurią patiria būdamas grupės dalimi, būtent todėl ir nusprendė sukurti naująją dainą.

Naujos dainos „Draugai“ klipas kupinas akimirkų iš grupės gyvenimo

Kaip teigia patys grupės nariai, juos nuolat motyvuoja vienas kito palaikymas bei gyvenimas, kupinas gražių akimirkų bei nesibaigianti draugystė.

Pradėjus kurti muzikinio klipo idėją, Sisters On Wire ilgai nedvejojo ir į muzikinį klipą sudėjo akimirkas iš savo gyvenimo.

„Tik pradėjus ieškoti idėjos muzikiniam klipui, vienareikšmiškai nusprendėm, kad klipas turėtų atspindėti mūsų gyvenimo kasdenybę. Iš vienos pusės, norėjome parodyti klausytojams, kaip leidžiam laiką važiuodami į koncertus, darom įrašus. Iš kitos pusės, norime įamžinti kuo gyvenam šiuo metu“, – teigė grupės nariai.

Jie džiaugėsi, jog jų ryšys – ypatingas, tad vienas kitam yra lyg geriausi draugai, gyvenimo keliu nuolat einantys kartu išvien.

Naują grupės Sisters On Wire dainą bus galima išgirsti rugpjūčio 18 d. vieninteliame vasaros koncerte Vilniuje, kuris vyks Lukiškių kalėjime. Tai – didžiausias koncertas grupės istorijoje.

Skaitykite daugiau