Grupės „Vairas“ lyderio R. Janušo rankas šildanti L. Kazlauskienė: „Tegul nepyksta tavo žmona“

Liveta Kazlauskienė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

BTV laidoje „Dainuok mano dainą“ šį šeštadienio vakarą skambės žinomiausios Jūratės Miliauskaitės ir grupės „Sekmadienis“ dainos. „Pragyvenus kažkiek metų, tu pastebi, kad iš tikrųjų gyvenime – viskas ratu. Praeina kažkiek laiko, tu sutinki tuos pačius žmones su kuriais kartais nebendrauji. Apsisuko viskas ratu ir mes vėl sėdim prie vieno stalo“, - tokius žodžius J. Miliauskaitei skirs grupės „Vairas“ lyderis Rolandas Janušas, atliksiantis kūrinį „Viskas ratu“.

Jūratė ir Rolandas – du kraštiečiai, vienas kitą labai gerai pažįstantys žmonės. Ir nors R. Janušas greitu metu švęs sidabrines vestuvių metines, jo rankas projekte šildo Liveta Kazlauskienė. Niekam ne paslaptis, kad atlikėjus sieja ypatingas ryšys. „Tegul nepyksta tavo žmona, kad tave apsikabinu retkarčiais. Tik dėl to, kad noriu sušildyti rankas“, – šypsodamasi laidoje sakys L. Kazlauskienė. „25 metus pragyvenus džiaugiesi, kad kas nors dar tas rankas pašildo“, – juoksis Rolandas.

R. Janušas prisimins laikus, kai grupės „Vairas“ vyrai akimis žvilgčiodavo į garbanę „Sekmadienio“ bosistę. „Kadrinti ar meilintis jokių šansų kažkaip. O gal tą stiprybę jai bosinė gitara suteikė. Neišdrįsom, – sakys Rolandas. – Po koncertų viešbučiuose mes ir į šokius išbėgdavome, o jos kažkaip nedrįsom pakviesti. Ji tokia ir liko paslaptinga, ir jos dainos tokios lyriškos, paslaptingos.“ Garsus vyras šį šeštadienio vakarą atliks kūrinį „Viskas ratu“.

Šią dainą jis pasirinko ne šiaip sau – kurį laiką dainininko keliai su Jūrate nesusikirto. Visgi po daugelio metų sutikta „Sekmadienio“ vokalistė Rolandui atrodo nė kiek nepasikeitusi. „Ji man liko tokia pat jaunatviška, lygiai tas pats veidas, ta pati šukuosena, tas nuoširdumas, gerumas. Nesakysiu kiek jau dešimčių metų ji man tokia pat“, – pripažins jis. Su tuo nesiginčija ir kiti projekto dalyviai – daugelis jų žavisi nepakitusiu Jūratės Miliauskaitės įvaizdžiu.

„Man ji visiškai nepasikeitė, kaip užsikonservavus. Aš ją pažinau vėliau, žinoma. Bet net krūptelėjau, nes kaip vaikystėje – taip ir dabar. Matyt išlaikius dvasios būseną. Tokią romantišką, tikinčią. Labai gražu“, – gyvos muzikos laidoje „Dainuok mano dainą“ sakys Marius Jampolskis. Jūratė Miliauskaitė yra prasitarusi, kad norėtų suvaidinti kokį vaidmenį kine, o Marius jai turės patarimų. Žiūrovų laukia ypatingas, prisiminimų ir paslapčių kupinas vakaras.

Donata Gutauskienė-Laisva atliks J. Miliauskaitės kūrinį „Nesugrįš balta žuvėdra“, Rokas Laureckis – „Gandrai“, S. Stavickis-Stano – „Kaip viskas paprasta“, R. Ščiogolevaitė – „Nėr niekur laimės“, Marius Jampolskis – „Tu – mano pavasaris“, Edgaras Lubys – „Stiklo siena“, Liveta Kazlauskienė – „Savo keliu“, Rolandas Janušas – „Viskas ratu“, Neringa Nekrašiūtė – „Aguonos“. Gyvos muzikos šou „Dainuok mano dainą“ – šį šeštadienio vakarą, 19:30 per BTV.

Skaitykite daugiau