Gulbės kostiumu apsitempusi Ineta Stasiulytė išryškino moteriškas kūno formas

Ineta Stasiulytė  / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Ineta Stasiulytė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-02-17 20:45
AA

Trečiadienio popietę Vilniuje vyko antrosios laidos „Trys muškietininkai“ filmavimas, kuriame vienas po kito pasirodė būrys žinomų aktorių, muzikantų, šokėjų. Visi jie susibūrę į komandas, kuriose žiūrovams pristatė nuotaikingus numerius.

Vieni iš laidos dalyvių – aktorės Inetos Stasiulytės, šokėjo Deivido Meškausko ir dainininko Česlovo Gabalio trio. Žaismingas jų pasirodymas „Gulbių ežero“ tema nepaliko abejingų.

Projekto dalyviai scenoje pristatė nedidelį spektaklį: Deividas ir Česlovas virto medžiotojais, bandančiais pašauti gulbę įkūnijusią Inetą.

„Tai, ką pamačiau, buvo didžiausia chaltūra“, – pasirodymą komentavo primarijus, vienas iš laidos komisijos narių Nerijus Juška. Tuomet kiek pyktelėjęs pakilo iš kėdės ir žengęs į sceną parodė, kaip „iš tikrųjų reikia šokti baletą“.

TAIP PAT SKAITYKITE: Marijonas Mikutavičius laidos filmavime kolegoms dovanojo gyvų viščiukų

Ineta Stasiulytė, Deivydas Meškauskas, Česlovas Gabalis / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Kur patemptos kojos? Kur grakštūs judesiai? Ir apskritai, ne taip reikia elgtis su gulbe“, – kalbėjo jis, galiausiai pridūręs, kad jo kritika – tik pokštas, mat jam, kaip baleto šokėjui profesionalui, sunku vertinti baleto parodiją. Vėliau N.Juška viską nuleido juokais ir pripažino, kad pasirodymą vis dėlto buvo smagu žiūrėti.

Jam pritarė ir kiti komisijos nariai, tarp kurių šįkart buvo Kristina Kazlauskaitė, Laima Lapkauskaitė ir Arūnas Valinskas. Visi jie įvertino trijulės humoro jausmą.

Tiek Deividas su Česlovu, tiek Ineta pasistengė atrodyti išskirtinai. Akį traukė Inetos gulbės kostiumas, jis išryškino gundančias moters kūno formas.

Daugiau laidos filmavimo akimirkų – nuotraukų galerijoje:

Antrasis laidos „Trys muškietininkai“ filmavimas (97 nuotr.)
+91