Gydytojai siūlo sprendimą – kaip nebadaujant numesti iki 20 kg

Moteris
Moteris
Projekto partnerio turinys
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
2020-03-13 14:06
AA

Kovodami su antsvoriu žmonės dažnai imasi drastiškų priemonių – badauja, laikosi dietų, vartoja sveikatai pavojingus papildus. Deja, tokie metodai ne tik neteikia ilgalaikių rezultatų, bet ir gali pakenkti organizmui ar emocinei būklei. Bariatrijos centro CALORYCARE gydytojai pristato naują svorio mažinimo programą ELIPSE™, kuri per 6 mėnesius be alinančių dietų ar sudėtingų operacijų padeda atsikratyti vidutiniškai 15 proc. kūno svorio.

Pagrindinis elementas – beprocedūris skrandžio balionas

Dažna su antsvoriu kovojančių žmonių problema yra persivalgymas arba per didelis suvartojamų kalorijų kiekis. Tai išspręsti padeda pagrindinis programos ELIPSE™ elementas – vienintelis pasaulyje skrandžio balionas, kuriam nereikalinga operacija, endoskopija ar anestezija. 

„Per trumpą vizitą nuryjamas balionas kapsulėje ir pripildomas skysčio. Jis užima ⅓ skrandžio tūrio, todėl sukuriamas sotumo jausmas ir lėtinamas maisto virškinimas. Taip jūsų nekankina alkis ir balionas be kančių padeda atsikratyti 15 proc. ar daugiau kūno svorio. ELIPSE™ programa pasaulyje jau yra pasinaudoję daugiau nei 20 tūkst. žmonių, o atlikti tyrimai rodo, kad po metų pasiekti rezultatai išlieka net 72 proc. asmenų“, – pasakoja CALORYCARE gydytojų komandai vadovaujantis profesorius Gintautas Brimas. 

Prof. dr. Gintautas Brimas

Visapusė gydytojų pagalba

Statistika rodo, kad net 76 proc. žmonių nėra patenkinti išbandytų dietų, medikamentų, papildų ir fizinių pratimų rezultatais. CALORYCARE centro gydytoja dietologė Dalia Vaitkevičiūtė sako, kad populiariausios dietos dažnai neturi jokio mokslinio pagrįstumo ir gali pakenkti organizmui. 

„Griežti maisto produktų, kalorijų apribojimai greitai atsibosta, sukelia socialinę atskirtį, atsiranda emocinis išsekimas, todėl numesti kilogramai grįžta su kaupu. Norint mažinti kūno masę reikia laikytis ne dietos, o keisti gyvenimo būdą, išugdyti tinkamus mitybos įpročius. Tokiems pokyčiams reikalingi specialistai, turintys patirties koreguojant antsvorį ar gydant nutukimą.“

ELIPSE™ išsiskiria tuo, kad visus 6 programos mėnesius pacientai nesijaučia vieni – juos konsultuoja ir prižiūri gydytojų komanda. „Skrandžio balionas sumažina alkio jausmą ir suvartojamų kalorijų kiekį, o gydytojai dietologai pristato naujus maitinimosi principus, supažindina su maisto pasirinkimo svarba. Tai padeda sukurti naujus mitybos ir elgsenos įpročius, todėl per programą pasiekti rezultatai išlieka ilgą laiką“,  – pasakoja gydytoja dietologė. 

Gyd. dietologė Dalia Vaitkevičiūtė

Pirmieji pacientai jau džiaugiasi rezultatais

Svorio mažinimo programą ELIPSE™ Lietuvoje šiuo metu yra pradėję beveik 10 žmonių. Pirmasis pacientas – Donatas Valentėlis – per 4 mėn. neteko jau 20 kg.

Per pirmas 3 savaites – 8 kilogramų kaip nebūta! Džiugų rezultatą parodė svarstyklės, bet dar didesnis džiaugsmas Donatą apėmė, kai mėgstami marškiniai laisvai užsisegė!

„Vien per pirmas 3 savaites pavyko numesti 8 kg, po 4 mėn. visus 20 kg, o savijauta pasikeitė neįtikėtinai. Prieš ELIPSE™ man būdavo sunku vaikščioti, dusdavau nuo krūvio, jausdavau nerimą dėl padažnėjusio širdies plakimo. Dabar šių problemų nebeturiu – ne tik jaučiuosi fiziškai geriau, bet ir matau, kad galiu vėl įlįsti į senus marškinius, todėl grįžta pasitikėjimas savimi“, – pasakoja Donatas.

Donatas Valentėlis

Jis sako, kad skrandyje įtaisius balioną maisto porcijos tapo mažesnės, o pavalgius jaučiasi sotus ilgesnį laiką. Tačiau didžiausią įtaką per programą jam daro galimybė konsultuotis su gydytojais.

„Kiekvieną penktadienį siunčiu savo svorio istoriją ir pasakoju, kaip tą savaitę maitinausi. Gydytoja dietologė nurodo, ką aš valgau gerai, o ką – ne. Programos tikslas nėra įskiepyti jau sudėliotą mitybos planą – jos tikslas išugdyti įprotį gyventi sveikiau“, – įspūdžiais apie ELIPSE™ dalijasi Donatas. 

Unikali svorio mažinimo programa ELIPSE (17 nuotr.)
+11

ELIPSE™ programos privalumai

  • Pirmasis pasaulyje skrandžio balionas be jokios operacijos, endoskopijos ir anestezijos. 
  • 6 mėnesius jus palaikanti ir konsultuojanti gydytojų dietologų komanda. 
  • Nemokamos išmaniosios svarstyklės, padedančios sekti pažangą telefone ir siunčiančios duomenis gydytojams.
  • Garantuoti rezultatai – netenkama vidutiniškai 15 proc. kūno svorio. 
  • Per programą susiformavę nauji įpročiai išlieka ilgą laiką.

Ženkite lieknėjimo keliu jau šiandien ir užsiregistruokite nemokamai į CALORYCARE gydytojų konsultaciją. Daugiau informacijos www.calorycare.lt