Gytis ir Evelina Šimelioniai: „Laimėję projektą pagaliau išvyktume medaus mėnesiui“

Šimelioniai / Organizatorių nuotr.
Šimelioniai / Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-06-05 11:07
AA

Nuoširdžiausio muzikinio projekto „Du balsai – viena širdis“ pirmasis sezonas kerta finišo tiesiąją. Šeštadienį 21 val. per LRT televiziją transliaciją stebėsiantys žiūrovai tiesioginio balsavimo metu galės išrinkti populiariausio muzikinio šou nugalėtoją.

Žiūrovai nulems, kas mėgausis net savaitės atostogomis Niujorke. Dėl šio prizo susikaus keturi duetai: seserys ir broliai Kristina ir Rimantas Žaldokai, Eglė ir Linas Jakščiai, sesutės Kleopatra ir Sofija Vasilevskytės bei vyras ir žmona Evelina ir Gytis Šimelioniai. Pastariesiems šis laimėjimas reikštų itin daug.

Gytis ir Evelina Šimelioniai / Organizatorių nuotr.

„Šis projektas mums davė be galo daug. Tiek kaip šeimai, tiek kaip aktoriams. Kiekvieną laidą nustebdavome gavę galimybę keliauti toliau ir labai jas vertiname. Apie laimėjimą net nesvajojome, tačiau dabar tyliai pasvarsčiau – su Gyčiu esame susituokę beveik metus, tačiau dar nebuvome medaus mėnesio. Nedrąsiai tikiuosi – gal tai būtų mūsų proga leisti Baliui pasidžiaugti močiutės kompanija ir dviese iškeliauti?“, – šypsojosi E.Šimelionė.

Evelina su sūnumi Baliu / Organizatorių nuotr.

Pora neslepia, kad svarbiausias jų tikslas projekte – jau įgyvendintas.

„Mes be galo norėjome į sceną atnešti nors truputį teatro. Manau, kad mums tai puikiai pavyko: dainavome mielų draugų dainas, su „Lėlės“ teatro aktoriais žiūrovams pristatėme Čipoliną... Vis dėlto, didžiausia mano laimė – kad pavyko sudainuoti Gyčio kurtą dainą. Tąsyk jaudinausi labiausiai, manau, kad savos kūrybos muzika – be galo svarbu“, – džiaugsmo neslėpė Evelina.

Nuoširdžiausios emocijos ir ypatingi pasirodymai – šeštadienį 21 val. per LRT televiziją.

Gytis ir Evelina Šimelioniai (6 nuotr.)