Gytis Ivanauskas komedijos premjeroje demonstruos portugalų kalbą

DOMINO teatro premjeroje G. Ivanauskas demonstruos portugalų kalbos žinias
Šaltinis: Žmonės
AA

Spalio 6 d., „Domino“ teatre, įvyksiančioje nuotykių komedijos „Įeiti draudžiama“ premjeroje, aktoriui Gyčiui Ivanauskui teks nelengva užduotis – kalbėti portugališku akcentu.

„Pirmą kartą spektaklyje teks naudoti portugališką akcentą. Tai – įdomi patirtis. Norint tinkamai paruošti vaidmenį ir įvykdyti režisieriaus reikalavimus, pasisamdžiau portugalų kalbos mokytoją. Mano personažas yra santechnikas iš Portugalijos, kuris dėl kalbos barjero viską apverčia aukštyn kojomis, – apie premjerą pasakojo aktorius Gytis Ivanauskas.

Pagal žinomo prancūzų rašytojo ir dramaturgo Floriano Zellerio pjesę „Prašome netrukdyti“ (pranc. „Une Heure de tranquillité“) sukurtame spektaklyje mėgstamos muzikos plokštelės pasiklausyti nusprendęs herojus bus priverstas išgyventi tikrą nuotykių ir emocijų uraganą. Teks ne tik pačiam gelbėtis nuo užklupusių netikėtumų, bet ir bandyti išgelbėti aukštyn kojomis virstantį gyvenimą.

Komediją pristato garsus lenkų režisierius Marčinas Slavinskis, teatro žiūrovams pažįstamas iš spektaklių: „Prie dangaus vartų“, „Tiesa“, „Žirklės“ ir kt.. Spektaklyje vaidins visas Lietuvos aktorių žvaigždynas: Vaidotas Martinaitis, Gytis Ivanauskas, Vitalija Mockevičiūtė, Juozas Gaižauskas, Neringa Varnelytė, Nerijus Gadliauskas, Dovydas Stončius, Algis Ramanauskas, Gintarė Latvėnaitė, kurianti pirmąjį savo vaidmenį „Domino” teatro scenoje.

Pjesės autorius Florian Zelleris – labai vertinamas ir keletą apdovanojimų pelnęs prancūzų rašytojas bei dramaturgas, dar kitaip vadinamas „vienas įdomiausių šių laikų rašytojų“ („The Guardian“). Filmas pastatytas pagal šią pjesę sulaukė didelio žiūrovų dėmesio bei populiarumo. 

Skaitykite daugiau