Gytis Paškevičius atvirai prakalbo apie meilę žmonai ir jaudulį prieš lipant į sceną

Gytis Paškevičius / Irmos Adomaitienės ir Pijaus Vyčo nuotr.
Gytis Paškevičius / Irmos Adomaitienės ir Pijaus Vyčo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-04-30 11:18
AA

Vienas ryškiausių visų laikų lietuvių dainininkų Gytis Paškevičius savo asmeninį gyvenimą slepia po devyniais užraktais, tačiau gyvenimo būdo laidai „Raudonas kilimas“ jis sutiko atverti ne tik Zarasų rajone esančios sodybos duris, bet ir širdį. Žinomas kūrėjas prisiminė ir savo karjeros pradžią, ir šou verslo šalyje pradžią, ir lemtingą pažintį su žmona Rugile.

Legendinių romansų atlikėjas G. Paškevičius su beveik dešimčia metų jaunesne žmona skaičiuoja jau 25-erius bendro gyvenimo metus. Apie asmeninius santykius iki šiol neatviravęs dainininkas TV3 gyvenimo būdo laidoje „Raudonas kilimas“ pasakos, jog savo būsimą žmoną sutiko restorane, kur ji atlikdama praktiką dirbo padavėja. Gytis atskleis įdomų faktą – susituokti su Rugile jiedu nusprendė vos po trijų mėnesių draugystės.

Šiais laikais, kai skyrybos jau nieko nebestebina, tokia ilgalaikė santuoka kai kam gali pasirodyti neįtikėtina. Gytis neslepia – tarp jų su žmona buvo ir tebebūna visko, tačiau gyvenimo be vienas kito jie neįsivaizduoja.

Gytis Paškevičius / Irmos Adomaitienės ir Pijaus Vyčo nuotr.

„Aš – ne dovanėlė… Su savo ambicijomis ir kitais dalykais... Daug kas klausia, ar ir namuose aš dainas žmonai dainuoju. Ne, namuose aš esu eilinis, normalus žmogus, kaip ir visi. Jei aš su ta romantiška gaidele gyvenčiau ir šeimoje, tai aš visiškai nublūsčiau“, – pasakos žinomas dainininkas.

G. Paškevičius prisipažins niekada nesvajojęs apie pilnas koncertų sales, o pirmąsias dainas jis kūrė negalvodamas, ar sulauks klausytojų dėmesio. Tačiau būtent Gytis buvo pirmasis Lietuvos atlikėjas, surengęs koncertų turą didžiausiose šalies arenose.

Gytis Paškevičius / Fotopolis.lt nuotr.

Tąsyk bilietai į koncertus buvo iššluoti. Gytis itin pagarbiai žvelgia į savo kūrybos gerbėjus, eidamas į sceną nori parodyti jiems geriausia, ką gali, todėl antram tokiam subrandintam ir išgrynintam turui G. Paškevičius ryžosi praėjus kone šešiems metams – šį rudenį žinomas muzikantas didžiąsias arenas vėl drebins jausmingomis savo dainomis.

Daug kam gali pasirodyti, kad tokie patyrę muzikantai kaip Gytis visai nesijaudina prieš pasirodymus. Tačiau G. Paškevičius atskleis – iki šiol prieš lipant į sceną jam vis dar linksta kojos: „Visą laiką linksta kojos. Visą laiką... Aš nekenčiu scenos ir labai bijau, bet tik iki tol, kol išeini. Kai išeini į sceną, pradedi dainuoti, tada viskas, čia –TAVO“ , – atskleis vienas garsiausių visų laikų lietuvių muzikantų.

Lino Adomaičio ir Gyčio Paškevičiaus laisvalaikis (11 nuotr.)
+5
Gyčio Paškevičiaus koncertas Klaipėdos dramos teatre (23 nuotr.)
+17