Gytis Paškevičius gerbėjus kviečia sukurti jam dainą

Gytis Paškevičius / Andriaus Zigmanto nuotr.
Gytis Paškevičius / Andriaus Zigmanto nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-05-30 11:05
AA

Pirmą kartą savo muzikinėje karjeroje atlikėjas Gytis Paškevičius kviečia savo gerbėjus kartu sukurti dainą, kurią jis atliks šį rudenį savo koncertiniame ture „Akimirka. Gyvenimas. Istorija“. Pasak dainininko, Lietuvoje yra daugybė kūrybingų žmonių, kurie rašo nuostabius tekstus ir niūniuoja gražias melodijas, tad kodėl nepaskatinus jų sukurti dainą?

„Tokia idėja gimė netikėtai, bet man labai patiko, todėl nusprendžiau nieko nelaukdamas ją įgyvendinti. O kada tai galėčiau padaryti, jeigu ne dabar?“ – užduoda retorinį klausimą Gytis Paškevičius.

Lietuvos didžiųjų arenų užkariautojas tuoj pat priduria: „Visada sakiau, kad publika mane įkvepia ir žinau, kad mano gerbėjų tarpe tikrai yra tokių žmonių, kurie svajoja sukurti dainą. Todėl siūlau nieko nelaukti ir tai padaryti!“

Gytis Paškevičius kviečia kurti dainas apie gražiausias patirtas akimirkas gyvenime, nepamirštamas istorijas arba svarbiausius išgyvenimus. Dainos tekstą arba melodiją galite atsiųsti el. paštu [email protected] iki liepos 20 d.