Gyvenimo gurmanams – Liutauro Salasevičiaus įrengti apartamentai

Liutauras Salasevičius / Svetlanos Baturos nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Prabangių vakarinių ir vestuvinių suknelių kūrėjas, gerai žinomas dizaineris Lietuvoje Liutauras Salasevičius, grįžęs iš pietų Prancūzijos, imasi naujos veiklos. Įkvėptas žydrosios pakrantės stiliaus ir prancūziško gyvenimo būdo, jis startuoja su nauju projektu – mansardinių apartamentų įrengimu „Kauno senamiesčio apartamentuose“.

„Gyvenimo džiaugsmas slypi mūsų pačių požiūryje. Tikrai laimei nebūtinos prabangios erdvės, dideli apartamentai ar balti rūmai užmiestyje. Šiuo projektu noriu įrodyti, kad semti gyvenimo malonumą galima gyvenant ir stilingame nestandartiniame bute“, – susižavėjimo prancūzų gyvenimo būdui neslepia dizaineris.

„Stebėjau Nicos senamiestyje įsimylėjusias poreles ir vyno taurei susibėgusius draugus. Tame vakariniame šurmulyje ir visiškai laisvo juoko skambesyje jaučiau stiprią meilę kiekvienam gyvenimo kąsniui, tikrą jausmą dabarties akimirkai, o svarbiausia, motyvaciją dienas nugyventi prasmingai. Net jei po šelmiškai audringos nakties grįžti tik į mažytę, tačiau skoningai ir stilingai įrengtą mansardą“, – šypsosi Liutauras.

Pasak kūrėjo, Kauno senamiesčio gatvelės jam visada siejosi su Prancūzija. „Tai labai jauki ir gerą aurą turinti vieta. Pažiūrėkite, kokie gražūs, besišypsantis ir stilingi žmonės čia renkasi. Neabejodamas sutikau šiems gyvenimo gurmanams įrengti nestandartiškai jaukią ir stilingą gyvenamą vietą, kurioje kiekvienas kvadratinis centimetras teiks džiaugsmą, o interjero detalės ne tik alsuos prancūziška dvasia, bet ir kurs naujakurių gyvenimo istoriją“, - teigia naujo „Citus“ projekto ambasadorius L. Salasevičius.

Pasak Liutauro, pirmasis jo interjero dizaino projektas išskirtinis ne tik savo lokacija, bet ir tuo, kad tai unikalūs mansardiniai apartamentai. „Pagrindinis privalumas yra erdvė ir jokios monotonijos. Tai galima išnaudoti labai nestandartiškai, ir gyventi tarsi savo individualiame namuke, kai tave supa ne tik 4 sienos, bet ir išskirtinė, stilinga, gyvenimu besimėgaujanti bendruomenė“, – teigia dizaineris L. Salasevičius.

„Kauno senamiesčio apartamentai“ projekto vystytojai sako, kad tai vienintelis naujos statybos nekilnojamo turto projektas Kauno senamiestyje, kuris sujungia gyvenimo nuosavame name kokybę ir gyvenimo miesto širdyje privalumus.

„Tai unikalus pastatas Kauno senamiestyje, atkreipiantis kiekvieno akį ir nepaliekantis abejingų. Šiuo projektu norime parodyti, kaip galima suderinti bei patogiai sutalpinti gyvenimą senamiestyje ir sugriauti mitą, jog mansardoje sunku racionaliai išnaudoti plotą bei sukurti įdomų interjerą. Kartu su Liutauru Salasevičiumi sukursime būstą gyvenimo gurmanams, kurie nori drąsių, netradicinių ir originalių sprendimų, turi gurmanišką skonį, vertina senamiesčio aurą“, – teigia „Citus“ direktorius Mindaugas Vanagas.

Pasak M. Vanago, pasvirusios sienos, neįprastos jų sandūros, netradiciškai išdėstyti langai, visa tai mansardos interjerui suteikia savitumo ir individualumo, sukuria intrigos efektą, leidžia atsiriboti nuo supančių geometrinių tūrių įprastumo ir pagaliau suteikia galimybę į valias improvizuoti.

„Visi apartamentai yra unikalūs ir skirtingi, tačiau Liutauras nusprendė pasirinkti būtent mansardinius apartamentus, kurie puikiai įgyvendina jo viziją – gyvenimą kaip Prancūzijoje“, – pabrėžia M.Vanagas.

Projekto demonstracinių mansardinių apartamentų įrengimo pabaiga planuojama 2017 metų rugsėjį, kuomet stilingame renginyje kauniečiai bus pakviesti apžiūrėti galutinio rezultato.

2016 metais LNTPA konkurse „Už darnią plėtrą“ „Kauno senamiesčio apartamentai“ pripažinti geriausiais „Ateities projekto“ kategorijoje už kokybišką ir sumanų Kauno senamiesčio atgaivinimą.

Liutauras Salasevičius ėmėsi interjerų kūrimo (11 nuotr.)
+5
Skaitykite daugiau