Gyvoji Barbė Blondie Bennett nori dar didesnių krūtų: gydytojai gąsdina, kad implantai gali sprogti

Blondie Bennett / „Twitter“ nuotr.
Blondie Bennett / „Twitter“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-11-20 09:22
AA

Kalifornijos valstijoje gyvenanti blondinė Blondie Bennett (39 m.) – bene tikroviškiausia pasaulyje lėlės Barbės antrininkė, mat į ją nori būti panaši ne tik išvaizda, bet ir protiniais gebėjimais. Kadangi lėlė yra žaislas, neturintis smegenų, Blondie Bennett sąmoningai lanko intelekto mažinimo kursus ir nori tapti kaip įmanoma kvailesnė, rašo dailymail.co.uk.

Galbūt dėl tokių kursų moteris nebegirdi ir gydytojų įspėjimų – ji užsimanė dar didesnių krūtų (dabar jos dydis – net JJ!) nepaisant to, kad jeigu jos dar labiau padidėtų, implantai tiesiog sprogtų.

Pastarąjį kartą, kai lankėsi pas plastikos chirurgus, Blondie Bennett sužinojo, kad jos oda yra pernelyg suplonėjusi ir dar vieno krūtų didinimo neatlaikytų.

Moters krūtis ištyrę medikai rimtai susirūpino: pasirodo, jos kūnas jau atmeta implantus, be to, jai išsivystė sinmastija – itin retai pasitaikanti būklė, kai krūtys pradeda suaugti į vieną.

Tačiau Blondie Bennett atsisako sustoti ir žada susirasti chirurgą, kuris jos krūtis vis tiek padidins dar labiau, o apie gresiančią riziką ji paprasčiausiai negalvoja.

Blondie Bennett / „Twitter“ nuotr.

Tikra lėle Barbe tapti trokštanti amerikietė jau yra pasidariusi penkias krūtų didinimo operacijas, įsidėjo skruostų implantus, pasididino lūpas, nuo 18-os metų leidžiasi botoksą – visos šios procedūros jai atsiėjo apie 40 tūkst. JAV dolerių.

Pragyvenimui ir besaikėms grožio procedūroms Blondie Bennett užsidirba pardavinėdama savo atviras nuotraukas turtingiems vyrams.

„Kai manęs klausia, kodėl aš noriu būti Barbe, pagalvoju: kas to nenorėtų? Juk ji gyvena patį geriausią gyvenimą: viskas, ką ji daro, tai apsipirkinėja ir rūpinasi savo grožiu – ji dėl nieko nesuka galvos“, – savo gyvenimo filosofiją dėstė moteris.

Blondie Bennett / „Twitter“ nuotr.