„Hario Poterio“ žvaigždė Danielis Radcliffe'as taps tėvu: mylimoji Erin Darke laukiasi pirmagimio

Danielis Radcliffe'as ir Erin Darke  / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Danielis Radcliffe'as ir Erin Darke / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-03-26 09:23
AA

Haris Poteris iš Hogvartso – britų aktorius Danielis Radcliffe'as (33) – galutinai suaugo: šiemet jis taps tėvu. Ilgametė jo partnerė, taip pat aktorė Erin Darke (38) laukiasi pirmojo bendro jų vaiko, praneša BBC.

Žinią apie į pasaulį atkeliaujantį vaikelį šeštadienį patvirtino Danielio Radcliffe'o atstovas spaudai.

„Hario Poterio“ žvaigždė ir Erin Darke turėtų tapti tėvais dar šiais metais, rašo „Mirror“. Porai artimas šaltinis leidiniui taip pat atskleidė, kad „Danielis ir Erin negali būti laimingesni“.

„Jie visiškai susijaudinę ir negali sulaukti, kada taps trijų asmenų šeima. Neseniai apie tai jie pranešė savo šeimoms ir draugams. Tai neįtikėtinai jaudinantis metas“, – sakė informatorius.

„The Sun“ šaltinis pridūrė: „Danielis labai džiaugiasi, kad taps tėčiu. Jo santykiai su Erin yra tikrai ypatingi ir visi mano, kad jie bus nuostabūs tėvai.“

Danielis Radcliffe'as ir Erin Darke / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Apie D.Radcliffe'o asmeninį gyvenimą pranešama retai, nelinkęs atvirauti ir pats aktorius. Pernai jis, duodamas interviu „The Hollywood Reporter“, sakė: „Kaip aktorius aš tiesiog noriu gyventi savo gyvenimą ir matytis su draugais, ir noriu, kad tai, apie ką žmonės kalba, būtų darbas“. Tiesa, tais pačiais metais žurnalui „Newsweek“ pasakė: „Norėčiau, kad mano vaikai, jei ir kada jie bus, būtų filmavimo aikštelėse“.

D.Radcliffe'as ir E.Darke kartu yra jau dešimtmetį. Juos suvedė aktorystė – pora susipažino 2013 m., filmo „Kill Your Darlings“ filmavimo aikštelėje. D.Radcliffe'as ten vaidino poetą Alleną Ginsbergą, o E.Darke – romantiškąją Gwendolyn.

D.Radcliffe'as išgarsėjo būdamas 12 metų, kai 2001 m. suvaidino akiniuotą berniuką burtininką filme „Haris Poteris ir išminties akmuo“.

Neseniai jis atliko pagrindinį vaidmenį filme „Weird: The Al Yankovic Story“, kuris buvo išleistas praėjusiais metais.

Mičigane gimusi E.Darke geriausiai žinoma dėl savo vaidmens 2015 m. seriale „Good Girl Revolt“, o neseniai pasirodė „Prime Video“ seriale „The Marvelous Mrs Maisel“.