Harry Stylesas džiaugiasi naujais jausmais: nebeslepia romano su aktore Taylor Russell

Harry Stylesas ir Taylor Russell / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Harry Stylesas ir Taylor Russell / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-08-11 08:15
AA

Popmuzikos superžvaigždės Harry Styleso (29) jausmų fronte ramu ilgai nebūna – jis nuolat poruojamas su viena ar kita įžymybe. Dabar pasitvirtino kalbos apie jo romaną su kanadiečių aktore Taylor Russell (29) – trečiadienį Londone pora jaukiai leido laiką ir neslėpė jausmų, praneša „Daily Mail“.

Harry Stylesas slapta dalyvavo naujojo Taylor Russell spektaklio „The Effect“ spaudos vakare ir po spektaklio vykusiame vakarėlyje Nacionaliniame teatre, Londone.

Jame pora atrodė labai artima – paparacų užfiksuotose nuotraukose matyti, kad jiedu vos galėjo atitraukti vienas nuo kito akis, juokėsi ir plačiai šypsojosi. T.Russel buvo meiliai uždėjusi ranką Harry Stylesui ant peties, o šis atrodė susižavėjęs aktore – pasilenkęs arčiau ir šnabždėdamas jai į ausį, regis, nepastebėjo aplink esančių žmonių.

Vis dėlto jis atsitraukė, kai pristatė Taylor bičiuliui Jamesui Cordenui ir jo žmonai Juliai Carey. Susitikimas su dainininko bičiuliais, regis, praėjo gerai, nes aktorė buvo pastebėta apsikabinusi su J.Cordenu ir jo žmona.

Iš vakarėlio jiedu išvažiavo kartu: Harry vairuotojas paėmė prie šoninių teatro durų, o Taylor – nuo pagrindinių. Aktorė išėjo prisidengusi kreminės spalvos apsiaustu su gobtuvu.

H.Stylesas ir T.Russel pirmą kartą drauge buvo pastebėti birželį, išeinantys iš muziejaus Londone, o vienu metu, kaip praneša TMZ, laikėsi susikibę už rankų.

Taylor Russell / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Prieš mėnesį jiedu dar labiau pakurstė gandus apie santykius, mat aktorė dalyvavo H.Styleso „Love On Tour“ koncerte Vienoje, o kitą dieną po koncerto kartu mėgavosi iškyla Vienoje. Pačios žvaigždės kol kas viešai nekomentavo gandų apie romaną.

Kada pirmą kartą susikirto abiejų žvaigždžių keliai, kol kas neaišku, tačiau tiek Harry, tiek Taylor lankėsi 79-ajame Venecijos tarptautiniame kino festivalyje 2022 m. rugsėjį. H.Stylesas pristatė filmą „Don't Worry Darling“, o T.Russell šventė filmo „Bones And All“ premjerą.

Žmonės.lt primena, kad anksčiau Harry Stylesas susitikinėjo su modeliu Emily Ratajkowski. Pavasarį ji pasakojo, kad su Harry yra nuo vasario pradžios ir tikėjosi, kad jų romanas bus ilgalaikis, o dainininkas -„tas vienintelis“, pranešė Dailymail.co.uk.

Kovo pabaigoje Emily buvo nufilmuota aistringai besibučiuojanti su Harry po „Love On Tour“ turo pasirodymo, vykusio Japonijos sostinėje Tokijuje. Pora buvo taip įsijautusi į vienas kito draugiją, kad net nepastebėjo kiekvieną jų bučinio sekundę fiksuojančios kameros, kaip ir visai šalia poros važiavusio dviratininko.

Harry Stylesas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Prieš tai Harry Stylesas draugavo su 10 metų už save vyresne aktore Olivia Wilde. Anot šaltinių, pačiam dainininkui tai nė kiek nerūpi. H.Stylesas yra susitikinėjęs ir su vyresnėmis moterimis. Kai atlikėjui buvo vos 17 metų, labai trumpai jis draugavo su tada 31-erių televizijos laidų vedėja Caroline Flack.

Harry ir Olivia po beveik dvejų kartu praleistų metų „padarė pertrauką“. Viso to priežastis – įtemptas Harry gastrolių grafikas bei Olivios šeimos įsipareigojimais bei darbas Holivude.