Havajuose gyvenanti rašytoja Vaiva Rykštaitė susilaukė antro vaiko ir išgyrė ligoninės maistą

Vaiva Rykštaitė / Jamie Cadiente nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Havajuose gyvenanti rašytoja Vaiva Rykštaitė susilaukė antros atžalos.

Vaiva savo amerikiečiui vyrui Michael'ui Winder'iui padovanojo dukrą. Pora jau augina dvejų metų dukrą Žemyną.

Vaiva Rykštaitė su šeima jau ketverius metus gyvena Havajuose / „Couple Cups" nuotr.

Daugelis Vaivą Rykštaitę pažįsta iš jos knygų, naujausia – „Trisdešimt“. Be to, Vaiva turi gausų sekėjų būrį socialiniame tinkle, kur dalijasi net ir itin asmeniškais išgyvenimais.

Štai kad ir šis, kuriuo Vaiva leido pasidalinti ir su portalo Žmonės.lt skaitytojais:

„Šiandien anytos klausiau, kuri dabar dabar savaitės diena? Naktys ir dienos susimaišė, nebežinau nei kada viskas prasidėjo, bet žinau, kad niekada nesibaigs – mano širdis padvigubėjo meile. Kol kas iš visų nuotraukų, nepaisant net į ligoninės palatą įsiveržusios vietinės naujagimių fotografės darbo rezultatų (galiausiai išvarėm tą fotografę, nes užknisa, kai žmonių jausmus bando panaudoti savanaudiškiems komerciniams tikslams), mano mėgstamiausia yra šita, daryta vyro – kur iškart po sunkiausio savo darbo skambinu mamai ir tėčiui pasakyti, kad pagimdžiau Indrają Nai'ą W. Jau dviejų vaikų mama, omg! P.S. Maistas Havajų ligoninėje nerealus! O mes jau antrą dieną jaukiai, namie...“.

Vaiva Rykštaitė / Asmeninio albumo nuotr.

Detalė apie maistą ligoninėje įdomi daugeliui, tuo negali pasigirti lietuviškosios gydymo įstaigos. Vaiva sakė, kad ligoninėje patiekdavo tiesiog sveiką paprastą šviežią maistą – daug salotų, daržovių lazanijos, įvairių suktinukų su daržovėmis, pusryčiams – košės, vaisiai, omletai, bandelės.

Žmonės.lt primena, kad Justė Winder (tikrasis rašytojos vardas) ketverius metus gyvena Havajuose, nes ten vyras vysto verslą, be to – saloje puikios sąlygos auginti vaikus.

Vaiva Rykštaitė amatų ir kultūros šventėje Havajuose (11 nuotr.)
+5
Skaitykite daugiau