Heidi Klum – apie vyrą Tomą Kaulitzą: „Su juo esu daug laimingesnė“

Heidi Klum ir Tomas Kaulitzas/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Praėjusių metų rugpjūčio pirmosiomis dienomis Heidi Klum (46) ir jos išrinktasis, grupės „Tokio Hotel“ gitaristas Tomas Kaulitzas (30) atšoko prabangias vestuves Italijoje. Supermodelis neslepia – dabar ji jaučiasi, kaip niekada laiminga.

Moteris džiaugiasi, kad Tomas atsirado jos gyvenime ir tikina – pagaliau vėl yra mylima.

„Dabar esu daug laimingesnis žmogus, – naujausiame interviu sako Heidi. – Pirmą kartą turiu partnerį, su kuriuo galiu aptarti viską. Anksčiau jaučiausi tikrai vieniša.“

Heidi Klum ir Tomas Kaulitzas/„Scanpix“ nuotr.

Po sužadėtuvių kalbėdama su leidiniu „People“ H. Klum negailėjo gerų žodžių 17 metų jaunesniam mylimajam. „Jis – be galo geras, mielas, rūpestingas, mylintis žmogus. Neprisimenu, kada buvau tokia laiminga. Galbūt todėl, kad jis – vokietis, mes suprantame vienas kitą be žodžių“, – emocingai aiškino Vokietijoje gimusi žvaigždė.

Tomas puikiai sutaria ir su keturiais modelio vaikais: Leni, Henry, Johanui ir Lou. 

Heidi tai – jau trečiosios vedybos, o T. Kaulitzui – antrosios. Heidi buvo ištekėjusi už stilisto Rico Pipino ir dainininko Sealo. Tomo praeityje – nutrūkusi santuoka su filipiniete Ria Sommerfeld: nors jiedu negyveno kartu nuo 2015-ųjų, oficialiai išsiskyrė tik pernai, jau po pažinties su Heidi. 

Modelio Heidi Klum ir Tomo Kaulitzo vestuvės Italijoje (14 nuotr.)
+8
Skaitykite daugiau