Heidi Klum bendradarbiauja su „Lidl“ – ko laukti?

Heidi Klum / Lidl nuotr.
Heidi Klum / Lidl nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
2017-06-06 09:54
AA

Jokia naujiena, kad Heidi Klum – aistringa mados mėgėja, dizainerė bei įtakinga tendencijų formuotoja. Tačiau iki šiol paslaptyje laikytas faktas, kad ji aktyviai prisidės prie būsimosios „Lidl" mados kampanijos! Šios partnerystės mastelis gerokai pranoksta formalaus bendradarbiavimo ribas – Heidi sukūrė „Lidl" skirtą autorinę drabužių kolekciją, kuri atskleidžia jos asmeninį stilių.

Heidi Klum ir prekybos tinklas drauge siekia, kad aukščiausios kokybės mada taptų prieinama kiekvienam: pasitelkęs naująją mados kampaniją, prekybos tinklas kelia savo tekstilės gaminių asortimentą į kitą lygmenį ir siūlo rinktis iš madingų tendencijų įvairovės.

„Tikiuosi, kad žmonėms patiks kolekcija, kurią sukūriau. Ši partnerystė man suteikė neįsivaizduojamai daug džiaugsmo. Kaip ir aš pati, prekybos tinklas taiko aukščiausius standartus puikios kokybės ir neprilygstamai gerų kainų gaminiams. Mada turi būti smagi ir kiekvienas turi turėti galimybę leisti sau šį malonumą!“ – įsitikinusi H. Klum.

Heidi Klum / „Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.

Tęstinumo mados kampanijai suteiks „Lidl Fashion Week“: ilgalaikis projektas, kurio pagrindu „Lidl“ pristatys savo globalų madingos aprangos asortimentą. Vadinamoji mados savaitė kelis kartus per metus bus rengiama visose „Lidl“ parduotuvėse bei elektroninės prekybos platformose. Tuo laikotarpiu tinklas pristatys savo mados kolekcijas. Projektas startuoja su H. Klum.