Heidi Klum kreipėsi į teismą: buvęs vyras neleidžia išsivežti vaikų į Vokietiją

Heidi Klum ir Henry Sealas / SCANPIX nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Modelis Heidi Klum (47) kreipėsi į teismą teigdama, kad jos buvęs vyras, dainininkas Henry Sealas (57) neleidžia jai išsivežti savo keturių vaikų į Vokietiją, kurioje ji planuoja filmuotis naujajam „Next Top Model“ sezonui, praneša „People“.

Pateikdama prašymą teismui, Heidi Klum teigė, kad jos buvęs vyras Henry Sealas nenori, kad vaikai kartu su mama keliautų į Europą. Pagrindinę priežastį jis įvardija koronavirusą ir galimybę užsikrėsti jo vaikams. Pora kartu turi keturias atžalas: Leni (16), Henry (14), Johan (13) ir Lou (10).

„America's Got Talent“ teisėja Heidi pridūrė, kad nors ji ir Henry kartu globoja savo vaikus, didžiąją laiko dalį visi keturi vaikai praleidžia gyvendami su ja.

„Henry laikas su mūsų vaikais geriausiu atveju yra atsitiktinis“, – kreipdamasi į teismą minėjo ji. 

Henry Sealas / SCANPIX nuotr.

H.Klum pagal sutartį yra įsipareigojusi spalio mėnesį filmuotis „Next Top Model“ 16 sezone. Modelis teigė, kad keliaudama darbo reikalais vaikus dažniausiai pasiima su savimi, tačiau šįkart kilo sunkumų dėl Henry sprendimo jų neišleisti.

„Puikiai suprantu visas būtinas atsargumo priemones, susijusias su COVID-19 virusu ir niekada nesukelčiau pavojaus mūsų vaikams. Imsiuosi visų atsargumo priemonių Vokietijoje taip pat, kaip ir darau JAV“, – sakė Heidi, pridurdama, kad yra dėkinga už galimybę dirbti, atsižvelgiant į dabartinę ekonomikos būklę.

Heidi Klum / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Supermodelis žadėjo, kad ji pakeis anksčiau planuotą globos grafiką, jei H.Sealas leis vaikams kartu su ja keliauti į Vokietiją.

„Per Kalėdų atostogas bus trijų savaičių pertrauka. Nors vaikai šias Kalėdas turėtų praleisti su manimi, kadangi Henry praleido 2019 m., leisiu, kad šiais metais jis vėl galėtų juos pasiimti. Žinoma, jei jis to norėtų“.

View this post on Instagram

????????????????????????????????❤️

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

„Be to, kadangi Henry turi britišką pasą, jis galėtų aplankyti vaikus, kol jie bus Vokietijoje“, – pridūrė ji.

Heidi Klum teigė, kad jos buvęs vyras sutiko leisti vaikams keliauti su ja balandžio mėnesį, tačiau persigalvojo. Pasak jos, patys vaikai nori keliauti su mama, o ne likti Los Andžele su savo tėvu.

Heidi Klum (15 nuotr.)
+9
Skaitykite daugiau