Heidi Klum nustebino net visko mačiusius Helovino gerbėjus: įsikūnijo į šiurpų ateivį

20-asis Heidi Klum Helovino vakarėlis / „Scanpix“ nuotr.
20-asis Heidi Klum Helovino vakarėlis / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2019-11-01 14:34
AA

Kiekvienais metais savo Helovino kostiumais stebinantis supermodelis Heidi Klum ir šįkart savo gerbėjų nenuvylė. Pasirodo, įžymybė šiai šventei, kaip ir kone kasmet, ruoštis pradėjo dar rugsėjo pradžioje. Šį kartą Heidi nustebino net visko mačiusius ir pranoko pati save.

Vienam vakarui ji įsikūnijo į itin šiurpų bei gąsdinantį ateivį. Šį įvaizdį sukurti prireikė net 12-kos valandų, o kartu su ja dirbo visa didelė profesionalų komanda. Kasmet kostiumo užkulisiais besidalijanti moteris, šįkart leido visa tai matyti tiesiogiai – kostiumas buvo kuriamas viename iš Niujorke esančių knygynų, tad smalsuoliai galėjo kūrimo procesą stebėti pro langą.

Šių metų Heidi Klum organizuojamas vakarėlis tapo ypatingu, nes jis jau 20-asis. Nuo 2000-ųjų moters rengiami persirengėlių vakarėliai yra kone laukiamiausias Helovino reginys visame pasaulyje. Pasak užsienio žiniasklaidos, ne tik Heidi kostiumas buvo įspūdingas, bet ir visos vakarėlio dekoracijos.

Moteris į vakarėlį atvyko stiklinėje transporto priemoje, aptaškytoje krauju. Kartu su ja šėlo ir jos vyras Tomas Kaulitzas, įsikūnijęs į kosmonautą.

Tiesą, į vakarėlį galėjo patekti visi norintys ir pasiryžę sumokėti nemažą sumą. Bilietas vienam žmogui atsiėjo 2400 JAV dolerių, o pageidaujantys VIP staliuko, skirto dešimčiai žmonių turėjo pakloti apie 38,4 tūkst. JAV dolerių.

20-asis Heidi Klum Helovino vakarėlis (57 nuotr.)
+51