Helen Mirren – apie neblėstančio grožio paslaptis: viena jų kainuoja vos 4 eurus

Helen Mirren / „Scanpix“ ir „Vida Press“ nuotr.
Helen Mirren / „Scanpix“ ir „Vida Press“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-05-01 21:43
AA

Britų kino ikona Helen Mirren (76) – brandaus grožio įsikūnijimas. Ne tik talentu, bet ir puikia išvaizda pasižyminti moteris, kaip ir kitos jos lyties atstovės, turi savo grožio ritualų ir paslapčių, padedančių ją puoselėti. Žurnalui „People“ aktorė pagaliau atskleidė keletą savo gudrybių, neleidžiančių išblėsti jos žavesiui. Vienu jų nustebina itin žema kaina.

Garbaus amžiaus britų aktorė Helen Mirren, rodosi, žino amžinos jaunystės paslaptį – metams bėgant jos žavesys nė kiek negęsta. Vis tik žurnalui „People“ aktorė atskleidė, kad genialumas slypi paprastume ir grožį galima puoselėti be ypatingai didelių investicijų.

Tai įrodo viena natūrali priemonė, kurią kino ikona naudoja ir plaukams, ir odai, ir nagams.  Ją galima rasti kiekvienoje vaistinėje, o jos kaina prieinama visiems žmonėms.

„Man patinka ricinos aliejus. Jį naudoju savo odai, nagams ir šiek tiek – labai, labai mažai – plaukams“, – 76-erių aktorė H.Mirren sakė žurnalui „People“.

Beje, "stebuklingą" priemonę Lietuvoje galima įsigyti už mažiau nei 4 eurus.

Helen Mirren / „Scanpix“ nuotr.

Aktorė šiai natūraliai priemonei negailėjo pagyrų: „Ricinos aliejus yra nuostabus. Lašelis jo plaukams suteikia šiek tiek blizgesio ir išraiškingumo. Jį tepu ir įtrinu į antakius, blakstienas, nagus“.

Helen Mirren palaiko natūralumą ir yra įsitikinusi, kad ilgalaikio grožio paslaptis slypi būtent paprastuose dalykuose.

„Gražus tušas ar lūpų dažai puikiai atrodys vakare, tačiau daugiau išliekamosios vertės turi skaisti oda, pakankamas fizinis aktyvumas (nieko ekstremalaus) ir sveika mityba“, – kalbėjo kino pasaulio žvaigždė.

Brandaus amžiaus moteris taip pat pateikė keletą sveikatos ir grožio patarimų jaunimui.

Helen Mirren / „Scanpix“ nuotr.

„Mantra, kurią perduočiau jaunajai kartai, būtų paskatinimas labiau rūpintis tuo, kas patenka į jūsų kūną. Prašau, nerūkykite, nes šie dalykai išlieka“, – tikino H.Mirren.

Tiesa, „Oskaro“ laureatė pati ne visada sugebėdavo laikytis tinkamo režimo. Jaunystėje ji eidavo miegoti nenusivaliusi makiažo, tačiau dabar to nebedaro. Be to, nors beveik kiekvieną dieną bando šiek tiek prasimankštinti, save vadina „beviltiška savidisciplinos srityje“ ir tikina, kad „negali pakęsti bėgimo takelio“. 

Nepaisant to, aktorė pripažįsta, kad senstant vis atsakingiau žiūrima į savo kūno ir dvasios priežiūrą. Prie vidinės harmonijos prisideda ir maži režimo pažeidimai – suvalgoma spurga ir taurė vyno.

„Aš visada sakau: darykite viską, bet nieko nedarykite per daug. Tokia mano idėja“, – pridurė Helen Mirren.

Helen Mirren (20 nuotr.)
+14