Heloviną Lietuvos garsenybės šventė itin stilingame vakarėlyje

Žmonės.lt fotomontažas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt fotomontažas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-10-27 23:15
AA

Lietuvoje Helovinas jau tapo tradicija. Jei anksčiau kažkam atrodė, kad ši šventė svetima ir atkeliavusi iš svetimų kraštų neras šalininkų, jie klydo. Jau kelintus metus iš eilės sostinės prabangiame bare vykstantis vakarėlis „Casanova Halloween“ pritraukia pasilinksminti nusiteikusią publiką.

Spalio 27 dieną Vilniaus gatvėmis traukė stilingi ir puošnūs svečiai. Jie skubėjo pasitikti pačios mįslingiausios, intriguojančios ir be galo nuotaikingos nakties.

Kristina Tarasevičiūtė ir Martynas Vaidotas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Casanova Halloween“ – vienas stilingiausių ir paslaptingiausių bei labiausiai provokuojančių Vilniaus vakarėlių. Daugiau nei 10 skirtingų pasirodymų bei paslaptingi svečiai. Tarp jų šį vakarą pasirodė nepamirštamas kolektyvas iš Barselonos, rengiantis pasirodymus garsiausiuose pasaulio vakarėliuose, o drauge su jais ir lietuviškasis šou desantas, kuriam specialią sceninę aprangą kurė vieni iš garsiausių aksesuarų meistrų.

Inga Stumbrienė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.Ypatingo šarmo vakarui suteikė „šou mergina“ ir modelis MAKO – scenos karalienė, savo pasirodymais stebinanti puošniausius pasaulio klubus ir renginius.

„Stiklių“ viešbutyje šį vakarą šėlo ir ne viena Lietuvos įžymybė. Tiesa, po kaukėmis pasislėpusius žmones buvo išties nelengva atpažinti. Tai vienintelė naktis metuose, kada net ir pats ryškiausias veidas pradingsta po mįslinga kauke.

Heloviną žinomi žmonės šventė stilingai (98 nuotr.)
+92