Helovinas Erikos Purauskytės namuose – pirmasis toks raganiškas ir svarbus

Erika Purauskytė su dukromis švenčia Heloviną
Erika Purauskytė su dukromis švenčia Heloviną
Šaltinis: Žmonės
2018-10-31 18:57
AA

Helovino išvakarėse režisierė, įmonės „Menai Renginiai“ vadovė Erika Purauskytė savo dviem dukroms surengė tikrą šventę. Kaip sako ji pati, fotosesiją įkvėpė ryškūs, didžiuliai moliūgai, kurie po smagių šėlionių vėliau virs skania sriuba.

Šis Helovinas Erikai Purauskytei toks ypatingas ir dėl to, kad raganiškais kostiumais ji pasipuošė su savo abejomis atžalomis. „Tai pirmasis Helovinas kartu, nes mažajai nėra net metų“, – šypsosi šiandien ragana pavirtusi mama.

Apie antrosios Erikos dukros gimimą žinia artimuosius pasiekė praėjusį sausį. Per Kalėdas, dar besilaukdama, moteris pranešė ne tik apie nėštumą, bet ir apie kilnų gestą. Ji neketino pirkti naujų daiktų – išsivertė su tuo, ką susirinko Krizinio nėštumo centre – moteris jame savanoriavo.

Erika Purauskytė su dukromis švenčia Heloviną

Šiandien raganiškus kostiumus Erika taip pat sukūrė praktiškai iš nieko. Mamai ir jos žavioms mažylėms tereikėjo juodų drabužių, o pagrindinį raganų atributą – smailias skrybėles – Erika ištraukė iš namų spintos.

„Kepurės likusios iš seniau organizuotų mūsų įmonės renginių. Gerai, jog mažosios dar nieko nebijo. Jų pasaulis dar labai gražus ir stebinantis. Kartais net pavydžiu joms tų daugybės pirmų kartų ir nuostabos džiaugsmo. Su jomis kartu turiu galimybę pasidžiaugti paprasčiausiais dalykais – kad ir moliūgais. Vėliau ruošime moliūgų sriubą ir košes skaninsim, nes abi mergaitės labai juos mėgsta“, – išdavė Erika.

Moteris džiaugėsi galėdama praskaidrinti savo dukrų gyvenimą.

„Tai su mūsų diena, mielos moterys, merginos ir mergaitės. Linkiu, kad šluotos gerai skraidintų!“ – nuotaikingai linkėjo ji.

Erika Purauskytė švenčia Heloviną (3 nuotr.)